25 Haziran 2022 Cumartesi

Kahran (2022)

Ahmet Yaşar Gümüş'ün yönettiği Korku türündeki Kahran (2022), ücra bir Anadolu kasabasına giden Mert'in tuzağa düşüşünü ve intikam için ortaya çıkan Kahran cinlerini perdeye getiriyor. 80 dakika süren yerli korku filmi Kahran, 1 Temmuz 2022 günü TME Films dağıtımıyla vizyona giriyor.

Kahran (2022) Poster

Kahran (2022) Konusu:

Amerika'daki eğitimini bitiren Mert Türkiye'ye döner. Anadolu'nun ücra bir kasabasına gitmeyi planlayan Mert, para harcamadan bir gün dinlenebilmek için internet uygulamasından evinde kalabileceği iki kız arkadaş ile anlaşır. Kızların dağ evine giden mert orman yolunda çete tarafından tuzağa düşürülür ve öldürülür. Çete, gece Mert'in cesedini gömmek için geri geldiğinde sakladıkları cesedi bulamaz. Kaçmaya hazırlanan çete üyeleri her zamankinin aksine bir durum olduğunu, ormanda yalnız olmadıklarını fark eder. Sığınabilecekleri tek bir yer vardır ancak bilmedikleri tek şey Kahran cinlerinin intikam için orada olduklarıdır.

Vizyon Tarihi: 1 Temmuz 2022

Yönetmen: Ahmet Yaşar Gümüş / Senaryo: - / Görüntü Yönetmeni: Ahmet Yaşar Gümüş / Müzik: - / Dağıtımcı: TME Films / Yapım: Apah Yapım, Mert Yapım / Türkiye / 2022 / Süre: 80 dakika / Korku / 16+

Oyuncu Kadrosu:

Emre Kümük, Hilal Yazıcı, Berfin Özmeral, Yakup Sevda, Hande Göktepe, Alper Çalıcı

2 yorum:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön