4 Mayıs 2022 Çarşamba

Allah Yazdıysa Bozsun (2022)

ALLAH YAZDIYSA BOZSUN

Gonca Vuslateri'nin başrolünü canlandırdığı yerli film Allah Yazdıysa Bozsun (2022) CJ ENM dağıtımıyla sinemalara geliyor. Çektiği dizilerle tanınan (Kiralık Aşk, Vuslat...) Barış Yöş'ün yönetmenliğini üstlendiği Romantik Komedi türündeki film, aşkı ıskalayan ve otuzlu yaşlarına gelen Irmak'ın yakın arkadaşı Eliz'in Burak'la nişanından sonra başına gelenleri anlatıyor. Lara 1 Film Yapım üretimi olan Allah Yazdıysa Bozsun 13 Mayıs 2022 günü vizyona girecek.

Allah Yazdıysa Bozsun (2022) Poster

Allah Yazdıysa Bozsun (2022) Konusu:

30'lu yaşlarına gelen Irmak, bu yılları aşkı yakalayamadan geçirmiştir. İlk ve tek aşkı bir türlü bir araya gelemediği mektup arkadaşı olmuştur... Hayatı, ilk defa kaldığı bir evde yastığının altına anahtar koymasıyla bambaşka bir hal alır. Rüyasında en yakın arkadaşı olan Eliz'in nişanlısı Burak ile evlendiğini gören Irmak, bu korkunç rüyayı aklından çıkarmaya çalışır. Ancak rüyada gördüklerinin akabinde Irmak kendisini beklenmedik durumların içinde bulur.

Vizyon Tarihi: 13 Mayıs 2022

Yönetmen: Barış Yöş / Senaryo: Gökçe Tezdoğan ve Gökhan Yıldız / Görüntü Yönetmeni: Vedat Dikmetaş / Müzik: Barış Aryay / Dağıtımcı: CJ ENM / Yapım: Lara 1 Film Yapım / Türkiye / 2022 / Süre: 1 saat 45 dakika / Romantik, Komedi / tt15472418 / 10+

Oyuncu Kadrosu:
Gonca Vuslateri (Irmak)
Burak Yamantürk (Burak)
Öznur Serçeler (Eliz)
Pelin Öztekin
Emre Dinler
Nurseli İdiz
Köksal Engür
Merve Sarıtaş

5 yorum:

 1. Bu filmi kaçırmam.. :)) ilk defa uyuduğun yerde yastığın altına anahtar koyarak uyuma ritüelini bilir uygularız ama bu zamana kadar bir rüya yakalayamadık :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Filmin konusunu okurken anahtar olayı kafama takılmıştı. Bu geleneği bilmiyordum. Olur da bir yerlere gidersem ben de anahtar koyayım. :))

   Sil
 2. hımm komedi herhalde izlerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyuncuları dikkatimi çekti benim, sinemada olmazsa tv'de izleriz inşallah :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön