12 Mart 2022 Cumartesi

Hayvan (2022)

Bülent Terzioğlu ve Atilla Barışer'in yönetmenliğini üstlendiği Dram Biyografi türündeki Hayvan (2022), gerçek bir olaydan yola çıkılarak çekildi. Yerli film, hayatı sorunlarda dolu olan bir gencin boks sporu sayesinde kendini var edişini anlatıyor. Sin Yapım İpek Sinema Prodüksiyon ve Panjea Prodüksiyon ortak yapımı olan filmin başrollerini Bedirhan Barışer, Mehmet Ulay ve Anta Toros paylaşıyor.

Hayvan (2022) Poster

Filmle ilgili Mood Magazin adlı YouTube kanalından kamera arkası görüntülere ve farklı teaserlere ulaşılabilir.

Boks sporuyla ilgili filmin afişindeki oyuncunun karın kasları dikkatinizi çektiyse ve kas yapma, six pack konusuyla ilgileniyorsanız, Deryanın Spor Günlüğü adresinde bulunan 'Karın kasları için 7 beslenme sırrı' yazısında sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Hayvan (2022) Konusu:

Anne sevgisinden yoksun olarak sorunlu babasının baskısı altında büyüyen Barış, yabancı bir kadının sevgisi ve bir spor adamının desteğiyle kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışır. Boks sporuna sarılarak hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eden Barış bu süreçte milli duygularından güç alacaktır.

Vizyon Tarihi: 19 Mayıs 2022

Yönetmen: Bülent Terzioğlu, Atilla Barışer / Senaryo: Atilla Barışer / Görüntü Yönetmeni: Oğuzhan Öztürk / Müzik: Sopa / Dağıtımcı: Skypic Films / Yapım: Sin Yapım, Panjea Prodüksiyon / Türkiye / 2022 / Süre: - / Dram Biyografi

Oyuncu Kadrosu:
Bedirhan Barışer, Selçuk Kılıç, Mehmet Ulay, Anta Toros, Engin Kahya, Mehmet Sait Aydın, Nur Şulay Sevimli, Sezen Ata, Can Şakar, Ozan Barışer, Kadir Ergin, Mirza Barışer, Alper Döngel, Dilek Turuşkan, Eray Hançer, Osman Darılma, Mustafa Hançer, Sinan Albayrak, Aydın Pirnızoğlu, Metin Hançer

Güncelleme:
16.03.2022  Vizyon tarihi 19 Mayıs 2022 olarak değişti.

4 yorum:

  1. İçerde bir yerden cin çıkabilir diye bir korkum var şu an.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Cin konulu filmlerden sonra spor konulu bir film tanıtınca haliyle beklentin bu yönde olmuş :) Hayvan ismi sanırım baş kahramanın marka ismi. Filmin adına kaynaklık etmiş. Tatlı yorumuna halen gülüyorum :))

      Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön