30 Kasım 2021 Salı

İşsiz Adam (2021) | Komedi Filmi

İŞSİZ ADAM (2021)

Ali Ağgül'ün yönettiği, Asım Akar'ın senaryosunu kaleme aldığı İşsiz Adam (2021) Komedi filmi, 3 Aralık 2021 günü sinemalara geliyor. Aliwood Production'un yapımcılığını üstlendiği filmin önemli rollerini Muttalip Müjdeci, Asım Akar, Kelami Akdemir ve Hasan Göktaş paylaşıyor. Girdiği her işten kovulan Ömer'in hikâyesinin anlatıldığı yerli film, uyanık köy halkının günlük yaşamlarında yaptığı kurnazlıkları da beyazperdeye taşıyor.

İşsiz Adam (2021) Komedi Filmi Afişi

İşsiz Adam (2021) Konusu:

Babasının evinde yaşayan Ömer'in hayatı bulunduğu yerlerden kovulmakla geçer. Girdiği her işten kovulan Ömer'in bu yönüyle adının çıkması, babasına da 'işsiz adamın babası' yakıştırmasının yapılmasına yol açar. Bu duruma sinirlenen babası ile anlaşamayan Ömer, her gün evden de kovulur. Ömer'in beşik kertmesi olan Dilara evlenecekleri günü beklerken, Almanya'dan gelen Ahmet'in kızı Ebru ortalığı karıştırır. Ömer gönlünü Ebru'ya kaptırır ve onun için Dilara'yı bırakır. Bir gece Ömer'in Ebru'nun parmağına yüzük takarken Dilara'nın kardeşi Hasan'ın görmesi ve bu durumu kız kardeşine anlatması olayların karışık bir hale gelmesine neden olur.

İşsiz Adam (2021) Komedi Filmi

Vizyon Tarihi: 3 Aralık 2021
Yönetmen: Ali Ağgül / Senaryo: Asım Akar / Görüntü Yönetmeni: - / Müzik: Alican Yavuz Barut / Dağıtımcı: MC Film / Yapım: Aliwood Production / Türkiye / 2021 / Süre: - / Komedi
Oyuncu Kadrosu:
Muttalip Müjdeci, Asım Akar, Kelami Akdemir, Hasan Göktaş, Ayşe İkiz, Reşit Samancı

1 yorum:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön