1 Temmuz 2021 Perşembe

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları

HABABAM SINIFI YAZ OYUNLARI

Rıfat Ilgaz'ın ölümsüz eseri Hababam Sınıfı bir kez daha sinemaya uyarlandı. 2019 yılında gösterilen 'Hababam Sınıfı Yeniden' filminin devamı niteliğinde olan Hababam Sınıfı Yaz Oyunları, 2 Temmuz 2021 günü gösterime giriyor. Doğa Can Anafarta'nın yönettiği Komedi türündeki filmin oyuncuları arasında Toygan Avanoğlu ve Altan Erkekli yer alıyor. Hababam'ı yani Çamlıca Lisesi'nin müdavim öğrencilerini, bu kez Kıbrıs'ta düzenlenen bir yarışmada izleyeceğiz.
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları (2020) Afiş

 

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları (2020) Konusu:

Kıbrıs'ta her yıl düzenlenen Liselerarası geleneksel yaz oyunlarına bu yıl Özel Çamlıca Lisesi de katılma hakkı kazanır. Okulun sahibi Pinti Lütfullah bu yarışma için Fen Bölümünden dört öğrenci belirler. Fakat Hababam'ın planı devreye girer ve bu dört öğrencinin yerine Yakışıklı, Racon, Format ve Dede Kıbrıs uçağındaki yerlerini alırlar.
Şampiyonlukta gözleri olmayan ve tek amaçları güzel bir tatil olan Hababam için bu yarışma, arkadaşlık ve dayanışmanın değerini anladıkları bir maceraya dönüşecektir.

Vizyon Tarihi: 2 Temmuz 2021
Yönetmen: Doğa Can Anafarta / Senaryo: Giray Altınok, Muammer Tali, Levent Çimen / Görüntü Yönetmeni: Mehmet Başbaran / Müzik: Uğur Ateş / Dağıtımcı: CGV Mars D. / Şirket: HANN / Türkiye / 2020 / Süre: 103 Dakika / Komedi / 6+
Hababam Sınıfı Yaz Oyunları (2020) Fragman

Oyuncu Kadrosu:
Toygan Avanoğlu
Yusuf Çim
Altan Erkekli
Fırat Albayram
Giray Altınok
Mert Denizmen
Deniz Akkaya
Hakan Meriçliler
Öykü Çelik
Mehmet Ali Erbil

Bu film ilginizi çekebilir; 

3 yorum:

 1. eskileri yanında bunların hiç tadı bile yok ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Doğa Can Anafarta genç ve üretken bir yönetmen. Gişe kaygısıyla yaptığı filmlerden kaçı geleceğe taşınır orası bir muamma. Eski Hababam filmlerinin tadı bir başkaydı 🙂🙏

   Sil
 2. Eski Hababam sınıfından sonra yeniler gölgede kalır bence.

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön