24 Mart 2020 Salı

KARLAR KRALI NORM 2

KARLAR KRALI NORM 2

Ortak yapım olan Animasyon Karlar Kralı Norm 2 filminde, kötü emelleri için bir tarihi eserin peşinde olan Dexter'a karşı Kral Norm ve arkadaşları bir mücadelenin içine girecekler.
Orjinal adı "Norm of the North: King Sized Adventure" olan, hayvanlar ve insanların bir arada konuşabildiği bir dünyada geçen serinin bu bölümünün yönetmenliğini Richard Finn ve Tim Maltby üstleniyor.
İlk film olan 'Karlar Kralı Norm - Norm Of The North'  Ocak 2016 tarihinde Türkiye'deki sinemalarda vizyona girmişti.
Karlar Kralı Norm 2 (2019) Poster

Karlar Kralı Norm 2 (2019) Konusu:

Çok önemli bir tarihi eseri korumaya çalışırken profesörün uçağı yardımsever Kral Norm’un evinin yakınlarına düşer. Kahramanımız Norm ve haylaz yardımcıları fareler, bu eseri kötü niyetli arkeolog Dexter’dan kurtarmak ve ait olduğu müzeye zamanında götürmek için söz verirler. Eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir maceraya atılan Karlar Kralı Norm, zamana karşı başladığı yarışı Dexter’dan önce bitirip, sözünü tutabilecek midir?

Vizyon Tarihi: 14 Ocak 2022
Diğer Adı: Norm of the North: King Sized Adventure / Yönetmen: Richard Finn, Tim Maltby / Senaryo: Dean Stefan / Müzik: Gigi Meroni / Dağıtımcı: CJ ENM / Şirket: Filmartı / ABD, Çin, Güney Kore, Hindistan / 2019 / Süre: 90 dakika / Animasyon / imdb: tt9428190

Norm of the North: King Sized Adventure
Karlar Kralı Norm 2 (2019)
Seslendirme Kadrosu:
Fatih Özacun, Uğur Taşdemir, Ali Çorapçı, Özgür Özdural, Zencan Sakal, Fatih Özkul, Onur Akgülgil

Güncelleme:
12.01.2022 Filmin belirsiz olan vizyon tarihi 14 Ocak 2022 olarak değişti.

3 yorum:

 1. oleey bunu izleyeyim. anime ne bulsam izliyooom :) yaaa bloguna dönsenee ilgilensene yinee yanii :)bi ara yine aktif ol yaniiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aktiftim evet, karantina vizyonu sekteye uğratınca ucu bana dokundu.
   Aslında ara ara yazıyorum deep. Geçmişte yazamadığım eksik filmleri tamamlamaya çalışıyorum. Yazılara eski tarih koyduğum için akışa düşmüyor olabilir...
   Elimden geleni yapacağım :))

   Sil
  2. good :) eski yazılarından seçiyom her zaman mim :) aktif ol tabii güzeeel, blogları da gez aradaa :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön