7 Mart 2019 Perşembe

Kapan 2019

Kapan 2019

"Hiçbir gerçek saklı kalmaz!"

Zengin bir adamın bir amaç uğruna düzenlediği ve kazananın çok yüklü miktarda para kazanacağı yarışmayı konu alan Kapan 2019 filmi 8 Mart 2019 günü vizyona giriyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği Dram, Macera türündeki filmin başrollerini Erkan Petekkaya, Kemal Uçar ve Öykü Çelik paylaşıyor.

Kapan 2019 Poster

Kapan (2019) Konusu

Antalya’nın zengin eşrafından olan Süleyman, çocuklarına oldukça düşkün bir adamdır. Oğlu Tarık’ın kız arkadaşının intiharının ardından yaşadığı psikolojik sarsıntıyla hayatları alt üst olur. Tarık'ın çok zengin bir iş adamı olan babası Süleyman, ailesinden habersiz düzenlediği, içinde kızının âşık olduğu adamın da yer aldığı, "Doğruluk mu cesaret mi?" temalı, 100 milyon dolar ödüllü, ucunda ölümün olduğu bir yarışma düzenler. Bu yarışmada dürüst olmaktan başka çıkış yolu yoktur. Babasının düzenlediği yarışmayı öğrenen Aslı, gerçekleri ortaya çıkaracak ve babasıyla yüzleşecektir.

Vizyon Tarihi: 8 Mart 2019
Yönetmen: Kudret Sabancı / Senaryo: Muharrem Gürer, Mehtap Şahin Altıntaş / Görüntü Yönetmeni: Ümit Gabin / Müzik: Tamer Çıray / Dağıtımcı: CJ Entertainment Turkey / Yapım: Nehir Yapım / Türkiye / 2019 / Süre: 116 dakika / Dram, Aksiyon
Oyuncu Kadrosu
Erkan Petekkaya, Kemal Uçar, Öykü Çelik, Ali Gürer, Ruhi Sarı, Başak Akbay, Neslihan Acar

2 yorum:

  1. Yerli filmleri mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyorum. Kapan'da izlemek istediklerimden, henüz gidememiş olsam da.
    Paylaşım için teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Ucunda ölüm olan bir yarışma ha.. Aman Allah'ım. Sürükleyici bir film olsa gerek. Neden bilmiyorum ama ben biraz da dizi tadı aldım filmden.

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön