22 Şubat 2019 Cuma

Döndüm Ben

Döndüm Ben

Ömer Faruk Yardımcı'nın yönettiği Komedi türündeki Döndüm Ben 22 Şubat 2019 günü vizyona girdi. Başrollerini Burak Satıbol, Ayhan Taş, Dilara Öztunç'un paylaştığı filmde karısından boşanmayı düşünürken eşinin çocuk yapmak istemesi kararıyla karşılaşan bir adamın bu durumdan kurtulmak için yaptıkları ve başına gelenler anlatılıyor.

Döndüm Ben (2019) Afiş

Döndüm Ben (2019) Konusu:

Cenk, takıntılı ve evhamlı bir kişiliğe sahiptir. Sıkıntılı yaşantısından bunalan Cenk köklü bir değişiklik yapmak ister. İlk yapmak istediği ise evli olduğu Melda’dan ayrılmaktır. Aldığı kararı eşiyle paylaşmak istediği gün ise büyük bir sürprizle karşılaşır. Melda, tüm aileyi akşam yemeğinde bir araya getirmiştir ve herkese artık çocuk sahibi olmak istediklerini açıklar. Bu beklenmeyen karar ile ne yapacağını şaşıran Cenk en yakın arkadaşı Samet’in yardımına başvurur. İşin içinden çıkamayan Samet’in, Cenk’i cast ajansı sahibi arkadaşına yönlendirmesiyle işler daha da karışacaktır.

Döndüm Ben (2019)
Vizyon Tarihi: 22 Şubat 2019
Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı / Senaryo: Volkan Hamamcıoğlu, Cengiz Eşiyok / Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran / Müzik: Cihan Güçlü / Dağıtımcı: Chantier / Yapım: Yakut Sezer Filmcilik / Türkiye / 2019 / Süre: 93' / Komedi
Oyuncu Kadrosu:
Burak Satıbol, Ayhan Taş, Dilara Öztunç, Sadi Celil Cengiz, Volkan Başaran, Dost Elver, Yiğit Arı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön