20 Aralık 2017 Çarşamba

Acı Tatlı Ekşi (2017)

Acı Tatlı Ekşi (2017)

Andaç Haznedaroğlu'nun yönettiği Aşk, Dram türündeki Acı Tatlı Ekşi (2017) adlı film 22 Aralık 2017 günü vizyona giriyor. Buğra Gülsoy'un senaryosunu yazdığı aynı zamanda başrol oynadığı filmde, çocukluk arkadaşı olan Murat ve Duygu'nun ilişkisine odaklanılıyor.
BKM'nin ortak yapımcı olduğu filmde kadın başrol oyuncusu olarak Özge Özpirinçci karşımıza çıkıyor. İkili daha önce televizyon dizisi 'Aşk Yeniden' dizisinde birlikte çalışmıştı.
Güney Kore ve Çin ortak yapımı olan 'A Wedding İnvitation / Fen shou he yue (2013)' isimli filmden uyarlanan yapımın çekimleri ise Çeşme - Alaçatı'da gerçekleştirildi.
Acı Tatlı Ekşi (2017) Poster
Vizyon Tarihi: 22 Aralık 2017
Yönetmen: Andaç Haznedaroğlu / Senaryo: Buğra Gülsoy / Görüntü Yönetmeni: Ahmet Sesigürgil / Müzik: Toygar Işıklı / Dağıtımcı: Mars Dağıtım / Yapım: BKM, CJ Entertainment Turkey / Türkiye / 2017 / Süre: -' / Aşk, Dram
Oyuncu Kadrosu
Özge Özpirinçci (Duygu), Buğra Gülsoy (Murat), Yusuf Akgün, Gözde Türkpençe, Osman Alkaş, Füsun Demirell

Acı Tatlı Ekşi (2017) Konusu

Acı Tatlı Ekşi (2017) Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy 
Murat ve Duygu çocukluklarından beri birliktedir. Üniversiteden mezun olurken Murat uzun yıllardır sevdiği Duygu'ya evlenme teklif eder. Duygu gerçekleştireceği hayalleri bahane eder, hazır olmadığını söyler ve bu teklifi reddeder. İkili, 5 yıl sonra hala yalnız olurlarsa evleneceklerini taahhüt eden bir anlaşma yapar, imzalarını atar ve yollarını ayırırlar. 5 yılın sonunda evlenmeye hazır olan Duygu Murat'ın yanına gelir. Ancak Duygu'yu bir sürpriz beklemektedir... tt7535964

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön