16 Kasım 2017 Perşembe

Seni Gidi Seni (2017)

Seni Gidi Seni (2017)

Sibel Tunç'un yönettiği Komedi türündeki Seni Gidi Seni (2017) adlı film bu hafta vizyona giriyor. İstanbul Bayrampaşa'da çekimleri gerçekleştirilen filmde, taksici Bülent ve döşemeci Sedat'ın etrafında gelişen komik olaylar anlatılıyor. Tiyatro dünyasından oyuncuların yer aldığı filmin kadrosunda Turgay Tanülkü ve Zihni Göktay'ın isimleri göze çarpıyor.

Vizyon Tarihi: 17 Kasım 2017
Yönetmen: Sibel Tunç / Senaryo: Erdoğan Eyrik / Görüntü Yönetmeni: Ulaş Zeybek / Müzik: Cem Öğet / Dağıtımcı: Chantier / Yapım: Ahtapot Film / Türkiye / 2017 / Süre: 100' / Komedi
Oyuncular
Ahmet Kayakesen (Bülent), Serdar Sezgin (Sedat), İlay Erkök (Elif), Arzu Oruç (Leyla), Burak Satıbol (Tamer), Ayhan Taş (Rıza), Güray Özcan, Metin Keçeci, Turgay Tanülkü (Tarık), Zihni Göktay (Hasan)

Seni Gidi Seni (2017) Konusu

İstanbul’un eski semtlerinden Bayrampaşa’da doğan taksici Bülent ve döşemeci Sedat, seksenli yılların mahalle kültürü ile büyüyen iki delikanlıdır. Çocukluk yıllarından beri kendilerine hem abilik hem babalık yapan Tarık abilerinin dolandırıldığını öğrenen ikili, onu kurtarmak için işe koyulurlar ve aksiyonu bol olan komik bir serüvene doğru yelken açarlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön