22 Kasım 2017 Çarşamba

Aksesuar ve Soğutma Ürünleri Uğur Soğutma’da

                                                                                     
Bir derin dondurucuya sahip olduktan sonra, en basit işlemler için bile servis çağırmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Sadece basit bir temizlik yapmak için dahi yetkili servislerin yardımına başvurma zorunluluğu, bir yerden sonra sıkıcı hale gelebiliyor. Yanlış anlamayın: Uğur Soğutma tarafından üretilmiş bir derin dondurucu kullanıyorum ve bugüne dek servis ile hiçbir sorun yaşamadım. Her zaman çağırdıktan en fazla birkaç saat sonra gelip, işlerini hızlı ve profesyonel bir şekilde tamamladılar. Ancak halen dezenfeksiyon ve genel temizlik gibi işlemleri kendim yapabilmek istiyorum.
Uğur Soğutma’nın yeni aksesuar ve soğutma ürünleri serisine bu nedenle bayıldım. “Uğur Pratik” adıyla satılan bu seri, hem derin dondurucular hem de buzdolapları için kullanabileceğiniz birbirinden faydalı ve kullanışlı ürünlerden oluşuyor. Derin dondurucunuzun ve diğer beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü ve sağlıklı çalışmasını sağlayan Uğur Pratik serisi, beyaz eşyalarınızı en üst performans ile kullanmanız da olanak tanıyor. Ev ve ofis hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış Uğur Pratik serisi, sadece Uğur Soğutma markalı ürünler için değil: Diğer markaların derin dondurucu ve buzdolapları için de kullanılabiliyor. Derin dondurucu ve beyaz eşya modellerinin uzun ömürlü olmasını ve sağlıklı çalışmasını sağlayacak ürünlerden oluşan seri, günlük kullanımda karşılaşılan pek çok sorunun servis çağırmaya gerek kalmadan halledilebilmesini sağlıyor.
                                                               
Hâlihazırda, Uğur Pratik serisinde kireç önleyici, sebil bardaklık, su sebili temizlik ve dezenfeksiyon, Uğur ikram seti, soğutucu ve dondurucu temizleyici, tel ve plastik sepet ürünleri yer alıyor. Bunların hepsi de kendi özel paketlerinde satılıyor ve nasıl kullanmanız gerektiği ya paket üzerinde, ya da paket içinde detaylı bir şekilde izah ediliyor. Uğur Pratik serisinde satışa sunulan ürünlerle, klima temizliğini dahi kendiniz yapabiliriniz. Hem ürünleri incelemek, hem de uygun fiyatlarla sipariş vermek için https://satis.ugur.com.tr/ adresini ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum.
Bir boomads advertorial içeriğidir.

8 yorum:

 1. Zamanımız kıymetli. Hayatımızı kolaylaştıracak ürünlere gerçekten ihtiyaç duyuyoruz. Bilgilendirme için teşekkürler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ediyorum Nahide hanım :)
   Yazıda fotoğrafı bulunan manyetik kireç önleyicilerden çamaşır makinesinin su girişine taktırmıştım. Hiç toz kireç önleyici alıp kullanmamıştım bu nedenle. Düşününce büyük kolaylık hakikaten. :)

   Sil
  2. Bu fikri ben de değerlendirsem iyi olacak..

   Sil
  3. Kireç önleyici yorumunu birkaç gün önce okuyup cevap yazmamamıştım, anında eşimle paylaştım Zülalcim. Çünkü ufaklık geldiğinden beri onun çamaşırlarında kendi deterjanı dışında ilave bir şey katmıyorum. Bu da 3,5 yıldır kireç önleyici eklenmeyen bir makine demek :)) Gözlerim parladı yazını görünce :) Yine aydınlattın beni, sağolasın ❤

   Sil
  4. Aslında yorum yazamamıştım diyorum ama yorumum yayımlansa şaşırmam herhalde hafızam o kadar :) Bu tarz kopukluklarım çok fazla :) Çift yorum olursa kusura bakmayasın ☺️
   Sevgiler yine ❤

   Sil
  5. Sevgili Dağınık Anne yorumlarınız beni sevindirdi. :) Çift yorum olmasına ayrıca sevindim :))
   Çocuklarımızı büyütürken onlara azami özeni gösteriyoruz. Bunu yaparken kimsenin ruhu bile duymadan makinelerimizi de koruyabiliyoruz aynı zamanda. Makinemde makinenin su musluğuna takılan bir aparat kullanmıştım. Çok yıllar dayanabiliyordu. Aslında araştırınca bu tip yardımcı birçok malzeme var. Uğur'un sitesini inceledim. Tavsiye ederim.
   Teşekkür ediyorum.

   Sil
 2. Pratik araçlar her zaman iyidir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu devirde pratik olmak şart. Çalışan insanlar için eve servis getirmesi zor oluyor. Akşamları servis elemanını beklemek problem olabiliyor bazen. Kendi işimizi kendimizin yapması en güzeli bence.
   Teşekkür ediyorum :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön