4 Eylül 2017 Pazartesi

Emoji Filmi - The Emoji Movie (2017)

Emoji Filmi - The Emoji Movie (2017)


Tony Leondis'in yönetmenliğini yaptığı 3 boyutlu Animasyon filmi Emoji Filmi - The Emoji Movie (2017) 8 Eylül 2017 günü vizyona giriyor. Animasyonda, akıllı telefonlarda bulunan bir uygulamada yaşayan filtresiz emoji Gene'in normal olma çabası anlatılıyor.
Emoji Filmi Türkçe Dublajlı Fragman

Vizyon Tarihi: 8 Eylül 2017
Orjinal Adı: The Emoji Movie / Yönetmen: Tony Leondis / Senaryo: Tony Leondis, Eric Siegel, Mike White / Müzik: Patrick Doyle / Dağıtımcı: Warner Bros. /Stüdyo: Sony Pictures / ABD / 2017 / Süre: 86' / Animasyon, 3D
Orjinal Seslendirme
T.J. Miller (Gene), James Corden (Hi-5), Anna Faris (Jailbreak), Maya Rudolph (Smiler), Steven Wright (Mel Meh), Jennifer Coolidge (Mary Meh), Patrick Stewart (Poop)

Emoji Filmi - The Emoji Movie (2017) Konusu

Akıllı telefonun içinde bulunan Textopolis şehrinde, bir mesajlaşma uygulamasında yaşayan emojiler, telefonun sahibi tarafından seçilecekleri günü bekleyip, favori emojiler arasına girmeyi ummaktadır. Sıra dışı bir emoji olan Gene filtresiz doğmuştur. Diğer emojilerin sadece bir ifadesi varken, onun tahmin edilemeyen, değişken bir ifadesi vardır. Onun bu durumu emojiler dünyasında hoş karşılanmaz.
The Emoji Movie (2017)
Emoji Filmi - The Emoji Movie (2017)
Diğer emojiler gibi "normal" olmaya karar veren Gene, en iyi arkadaşı Hi-5'ten ve kötü bir şöhrete sahip hacker Kaçak'tan yardım ister. Birlikte, uygulamalar arasında, Gene'i düzeltebilecek kod'u aramak üzere bir maceraya çıkarlar. Maceraları sırasında telefonlarını bekleyen daha büyük bir tehlikenin farkına varırlar. Tamamen silinmemek ve kendi dünyalarını kurtarmak bu üç arkadaşın yeni görevi olacaktır. tt4877122

8 yorum:

 1. Gülen yüz ifadesi benim favori emojim.. Moral veriyor en azından..:) ama değişken ifadeli emojiyi de merak ettim doğrusu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gülümseyen sarı yuvarlağı bende seviyorum. Dilerim mesajlarda hep onu kullanırız :)

   Sil
 2. James Corden, yuppiii! ^_^ İlginç bir filme benziyor. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçen haftalarda Rusların yaptığı emoji konulu bir animasyon girmişti vizyona. Şimdi sıra Amerikan olanında. James Corden "Beşlik" emojisini canlandırmış.
   Yalnız İremciğim filmi izlemeyi düşünüyorsan önce puanlarına bir göz at derim. Haddinden fazla düşük çünkü.
   Teşekkürler :)

   Sil
 3. İlginçmiş:))çok teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilgisayar oyunu filmlerinden sonra sıra emojilere gelmişti :) Yavaş yavaş sayıları artıyor bu tür filmlerin.
   Ben teşekkür ediyorum Müjde Abla :)

   Sil
 4. kesinlikle görmeliyim dediğim bir film :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Filmin konusunu okuyunca hiç kullanmadığım emojilerin haline acıdım. :)
   Beğenirsiniz umarım :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön