30 Ağustos 2017 Çarşamba

İçerdeki Şeytan - İnside (2016)

İçerdeki Şeytan - İnside (2016)


Korku türü filmler üzerine yoğunlaşan İspanyol yönetmen Miguel Angel Vivas'ın yönettiği İçerdeki Şeytan - İnside (2016) filmi 1 Eylül 2017 günü vizyona giriyor.
Alexandre Bustillo, Julien Maury'nın yazıp yönettiği Fransa yapımı olan "İnside (2007)" filminin yeniden çevrimi olan İspanyol yapımında, hamileliğinin son günlerinde olan yalnız bir kadının bebeğini kötülük peşinde olan yabancı bir kadından korumaya çalışması anlatılıyor.


Vizyon Tarihi: 1 Eylül 2017
Orjinal Adı: Inside  / Yönetmen: Miguel Ángel Vivas / Senaryo: Jaume Balagueró, Manu Díez, Julien Maury, Alexandre Bustillo / Görüntü Yönetmeni: Josu Inchaustegui / Müzik: Víctor Reyes / Dağıtımcı: Bir Film / İspanya / 2016 / Süre: 100' / Korku
Oyuncular
Rachel Nichols (Hamile Anne Sarah), Laura Harring (Yabancı Kadın), Andrea Tivadar (Alice Donovan), Stany Coppet (Hugo Garcia)

İçerdeki Şeytan - İnside (2016) Konusu

İçerdeki Şeytan - İnside (2016) Rachel Nichols
Bebek bekleyen Sarah direksiyon başındayken bir kaza meydana gelir. Genç kadın ve bebeği kazadan yara almadan kurtulurken kocası ölür. Hamilelik dönemini, kocasının ölümüne sebep olduğu için vicdan azabıyla geçiren Sarah, hamileliğinin son günlerinde kendisini takip eden bir kadının hedefi olur. Her türlü çılgınlığı yapmaya hazır olan bu yabancı kadının amacı Sarah'nın bebeğini çalmaktır. tt5170810

4 yorum:

 1. Çok gerilimli sanıyorum, bakabilir miyim dayanabilir miyim bilemedim, şeytanlı filan filmlere hiç tıklamıyorum bile, elim gitmiyor:))))Psikolojik olarak etkileniyorum izledikten sonra fena oluyorum çünkü..Çok teşekkürler Zülal'ciğim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İkimizde uzak duralım Müjde Abla:) Bu aralar şeytani filmler hiç ilgimi çekmiyor çünkü.
   Ben teşekkür ediyorum, sevgiler diliyorum :)

   Sil
 2. Hiç gerilim film sevmiyorum normalde fakat 29 Eylülde gelecek olan Çizgi Ötesi filmini heyecanla bekliyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öteki taraf merak ediliyor değil mi? :)
   Eğer vizyon takviminde değişiklik olmazsa 10 Kasım'da yayınlanacak Çizgi Ötesi.
   Teşekkürler :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön