17 Ağustos 2017 Perşembe

Doraemon: Buz Devri Macerası (2017)

Doraemon: Buz Devri Macerası (2017)


Geçen yıl yayınlanan macerasıyla bizleri taş devrine götüren robot kedi Doraemon çocukları bu kez buz devrine doğru eğlenceli bir zaman yolculuğuna çıkarıyor. Atsushi Takahashi'nin senaryosunu yazdığı ve yönettiği Japonya yapımı Animasyon filmi Doraemon: Buz Devri Macerası (2017) 18 Ağustos 2017 günü sinemalarda gösterime giriyor. Animasyon, Türkçe dublajlı olarak izlenecek.
2016 yapımı olan "Doraemon: Taş Devri Macerası" filminin bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Vizyon Tarihi: 18 Ağustos 2017
Orjinal Adı: Eiga Doraemon: Nobita no nankyoku kachikochi daibouken / Yönetmen - Senaryo: Atsushi Takahashi / Müzik: Kan Sawada / Dağıtımcı: Bir Film / Japonya / 2017 / Süre: 101' / Animasyon
Orjinal Seslendirme: Yumi Kakazu (Shizuka), Kimura Subaru (Gian), Wasabi Mizuta (Doraemon), Megumi Oohara (Nobita)

Doraemon: Buz Devri Macerası (2017) Konusu

Doraemon: Buz Devri Macerası (2017)
Yaz sıcaklarından bunalan robot kedi Doraemon ve arkadaşları okyanusun üzerinde yüzen dev bir buzula gider. Doraemon'un icatlarıyla kendilerine buzdan eğlence parkı inşa eden grup burada sırlarla dolu altın bir yüzük bulur. Yüzük, insanların henüz buralara ayak basmadığı 100 bin yıl öncesine aittir. Yüzüğün sahibini bulmak için Antarktika'ya giden Doraemon, Nabita ve arkadaşları, buzun altında kalmış dev bir antik şehre ulaşır. Doraemon'un zaman kemerini kullanarak 100 bin yıl öncesine seyahat ederler ve burada gizemli yüzükle bağı olan Kara ile tanışırlar. Çok geçmeden ekip, tüm dünyayı buzlar altında bırakacak bir tehlikeyle yüzleşir. tt5912470

3 yorum:

 1. Konusu ilginçmiş, bu filmler sanırım seri şeklinde çünkü çok sık duydum, televizyonda da gördüm Buz Devri diye halbuki biz yıllardır Buzul Çağı derdik, Film çevirmenleri dikkat etmiyor ya da çok gençler, yaşları icabı bilmiyorlar eskiden ne dendiğini.

  Dün akşam Netflix'te bir dizi keşfettim, bayıldım çok severim öyle dizileri, uzak batıda geçiyor, ismi Aşkın Çağrısı, dizide "yemek kapları" diye sık sık geçiyor, madencilere yemek kapları götürüyor aileleri halbuki doğrusu "sefer tası" olacak ama günümüzde sefer tasını bilen kalmadı biz yaşlılardan başka:)))

  Çok teşekkürler canım.

  YanıtlaSil
 2. Doraemon'un çizgi filmini oğlum izlerken ben de keyifle izliyorum. Enerjisi yüksek ve izlemiş keyifli bir çizgi film. Eminim sinema filmi de öyledir.

  YanıtlaSil
 3. Çok yakinimiza yeni bir sinema insa ediliyor. Bu karyaya çok uygun. Gideriz oraya gelirse 😊

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön