14 Temmuz 2017 Cuma

Ayı Kardeşler: Sirkte Curcuna (2016)

Ayı Kardeşler: Sirkte Curcuna (2016)

Çin yapımı olan Ayı Kardeşler Animasyon serisinin üçüncüsü olan Ayı Kardeşler: Sirkte Curcuna (2016) filmi 14 Temmuz 2017 günü vizyona girdi. Konusu sirkte geçen film 3 Boyutlu olarak izlenebilecek.

Çinli yönetmen Liang Ding, devam filmini çekerken Çin'de yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre hareket ettiklerini söylüyor. Bu araştırmaya göre Çinli çocukların % 90'ına anneleri eğitim veriyor. Ancak zorlu işler söz konusu olduğunda çocukların cesaretten yoksun oldukları görülüyor. Liang, ülkesinde çok izlenen filmlerinin çocukları cesaretli olmaya teşvik edeceğini düşünüyor. Ayrıca, film ekibi projeyi oluştururken sirk hayvanlarını araştırmak için Las Vegas'a ve Rusya'ya gidip çalışmalar yapmış.
Türkçe Fragman
Vizyon Tarihi: 14 Temmuz 2017
Orjinal Adı: Boonie Bears: The Big Top Secret, Boonie Bears III / Yönetmen: Ding Liang / Çin / 2016 / Süre: 99' / Animasyon, 3D
Seslendirenler: Wan Danqing, Chen Guang , Ma Haolun, Yutian Meng, Xiao Tan, Zhang Wei

Ayı Kardeşler: Sirkte Curcuna (2016) Konusu


Evinden koparılıp bir sirke satılan Briar, goril Hugo'nun yardımıyla buraya çabucak uyum sağlar. Bramble ve Oduncu Vik, sirki yeniden popüler bir eğlence merkezi haline getiren Briar'ı binbir güçlükten sonra bulurlar. Artık bir yıldız olan ve yeni hayatını seven Briar ormana geri dönmek istemez. Briar'ın kararını değiştirmesi için sirkte dönen karanlık işleri anlaması gerekecektir. tt5471154

Ayı Kardeşler Serisindeki Filmler

- Ayı Kardeşler Kurtarma Operasyonu (2014)
- Ayı Kardeşler 2: Büyülü Kış (2015) 
- Ayı Kardeşler: Sirkte Curcuna (2016)

1 yorum:

  1. Ayı kardeşleri ben çok seviyorum. Bu hafta Oğlumu sinemaya götürmeyi planlarken gel seni Ayı kardeşler filmine götüreyim dedim.. Ben seviyorum ya.::) :)
    O ise Arabalar filmini istedi. E tabi onun istediği olacak. Belki bir sonraki sefere benim istediğimi yapar ayı kardeşler'i izleriz..:)
    Sevgiler..

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön