19 Haziran 2017 Pazartesi

Tatlı Şeyler (2017)

Tatlı Şeyler (2017)

Çocuklarla arası olmayan iki modacı Ercü ve Hamido uzun bir yolculuk öncesi arabalarında bir bebek bulur. Yanında da para dolu bir çanta vardır!!!
2008 yılı yapımı olan 'Kadri’nin Götürdüğü Yere Git' isimli Komedi filminin Arçil Naz ve Şota Su isimli karakterleri bu kez Cem Özer ve Uğur Uludağ'ın canlandırdığı iki modacı Ercü ve Hamido olarak izleyicinin karşına çıkıyor. 'Kadri’nin Götürdüğü Yere Git' filminin senaristi olan Uğur Uludağ, Tatlı Şeyler (2017) filminin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını üstlenirken aynı zamanda başrollerden birini de canlandırıyor.
Tatlı Şeyler (2017) Poster
Vizyon Tarihi: 23 Haziran 2017
Yönetmen - Senaryo: Uğur Uludağ / Görüntü Yönetmeni: Edip Aral / Müzik: Ercüment Vural / Türkiye / 2017 / Süre: -' / Komedi
Oyuncular: Cem Özer (Arçil Naz), Uğur Uludağ, İlhan Şeşen (Mafya Babası), Cem Uçan, Demet Şaşmaz, Toprak Sergen, Barış Ataş, Sevil Akı, Demet Tuncer, Sami Levi, Yiğit Uçan, Ece Üstündağ (Bebek)

Tatlı Şeyler (2017) Konusu

Modacı olan iki arkadaş Ercü ve Hamido, güney sahillerindeki defileye yetişmenin telaşını yaşarken bir yanlışlık sonucu 8 aylık bir bebek ellerinde kalır. Çocuklarla arası olmayan ikili, bebek sayesinde aile olmayı tadar... Ancak yolculuk sırasında başlarında bir de bela vardır. Bebeğin annesi kocasından kaçarken bebeğin eşyası zannederek,  para dolu bir çantayı da almıştır. Belalı koca (Cem Uçan) ise korkulan mafya babasının bir çalışanıdır. Mafya babası ve elemanları çantadaki 2 milyon doları alabilmek için modacıların peşine takılır. Bebeğin annesine ulaşmaya çalıştıkları bu uzun yolculukta onlara iki kamyoncu (Toprak Sergen, Barış Ataş) yardım eder ve belalardan kurtarmaya çalışır. Ercü ve Hamido'nun bebeğe iyice alıştıkları bu yolculuk başka sürprizlere de gebedir.

Tatlı Şeyler (2017) Cem Uçan, Uğur Uludağ ve Cem Özer

4 yorum:

 1. Eyvah eyvah.. Belalı koca takıldıysa peşlerine bu modacılar o defileye yetişemez.. Bebeği perişan etmeseler bari..
  Eğlenceli bir filme benzer..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onlar mı bebeği perişan eder, yoksa bebek mi onları orası biraz muamma :)))
   Fragman keyifliydi filmde öyledir umarım :)

   Sil
 2. Komik gibi. Bu kis netflix ve amazona birkac Türk filmi geldi çok sükür ivedik disinda 😄

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Netflix'e üyeliğim yok. Ama bünyelerine kattıkları yerli filmlerin isimlerini merak ettim.
   Recep İvedik her yerde :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön