4 Mayıs 2017 Perşembe

T2 Trainspotting (2017)

T2 Trainspotting (2017)

1996 yapımı olan Trainspotting filminin devamı olan filmde Mark Renton'ın Edinburg'a, evine geri dönüşüyle birlikte yaşananları izleyeceğiz.

Danny Boyle'un yönetmenliğini üstlendiği Dram türündeki T2 Trainspotting (2017) 5 Mayıs 2017 günü vizyona giriyor. Mart 2017'de dünya sinemalarında yayınlanan Türkiye'de ise gösterim takviminden kaldırılan film 2 aylık gecikmeden sonra sinemalarda yerini alıyor. İngiltere yapımı olan filmin senaryosunu John Hodge kaleme alırken görüntü yönetmenliğini ise Anthony Dod Mantle yapıyor. 117 dakika süren filmin müziklerinde Rick Smith'in imzası bulunuyor.

Ewan McGregor, Jonny Lee Miller, Anjela Nedyalkova, Photo by Jaap Buitendijk

T2 Trainspotting (2017) Konusu

Mark Renton bir zamanlar terk etmek zorunda kaldığı evine 20 yıl sonra geri döner. Simon 'Sick Boy', bar işletmekte eroin yerine kokain kullanmaktadır. Beggie 25 yıllık hapis cezasına çarptırılmıştır. Mark Renton orada kaldığı süre içerisinde tanıdıklarını ziyaret eder. Spud’a ulaşma zamanlaması harika olurken Simon onu fazlasıyla sıcak karşılayacaktır! Beggie ise hapisten firar etmenin bir yolunu bulmaya çalışmaktadır. Aradan geçen 20 yıl sinirlerinin daha da bilenmesine sebep olmuştur. tt2763304 +⓲💥

T2 Trainspotting 2017, Fragman

Oyuncu Kadrosu

Ewan McGregor (Mark Renton)
Jonny Lee Miller (Simon)
Ewen Bremner (Spud)
Robert Carlyle (Begbie / Begbie'nin babası)
Anjela Nedyalkova (Veronika)
Kelly Macdonald (Diane)
Trainspotting 1996 Oyuncuları

2 yorum:

 1. Güzel haber.
  İlkini çok beğenmiştim, ikincisini merakla bekliyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Trainspotting filminin ilkini yıllar önce izlemiştim, yenisi çıkınca detayları hatırlamak için tekrar izledim. Yıllanmış şarap gibi bir film, değerini hala koruyor bence.
   T2 yi bende merakla bekliyorum. Ama haftanın az sayıda sinemada oynatılan filmlerinden. Ulaşması biraz zor.
   Teşekkür ediyorum, sevgiler :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön