31 Mayıs 2017 Çarşamba

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film (2017)

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film (2017)

Kitap uyarlaması olan Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film (2017) filminde, cezalandırdığı öğrencileri tarafından hipnotize edilen ve süper kahramana dönüşen okul müdürü ve öğrencilerinin başından geçenleri izleyeceğiz.
Captain Underpants: The First Epic Movie (2017)

Vizyon Tarihi: 2 Haziran 2017
Orjinal Adı: Captain Underpants: The First Epic Movie (2017) / Yönetmen: David Soren / Senaryo: Nicholas Stoller / Müzik: Theodore Shapiro / ABD / 2017 / 84' / Animasyon, Komedi
Orjinal Seslendirme: Kevin Hart, Ed Helms, Thomas Middleditch, Nick Kroll, Jordan Peele, Kristen Schaal

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film (2017)Konusu

Captain Underpants: The First Epic Movie (2017)
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film (2017) 4.sınıf öğrencisi olan kahramanlarımız George ve Harold.
4. sınıfa giden George ve Harold okulda akıllara zarar yaramazlıklar yapmaktadır. Çok iyi iki arkadaş olan Harold ve George'un başka bir eğlencesi de yarattıkları 'Kaptan Düşükdon' karakterinin çizimlerini yapıp hikayeler yazmaktır.
Yaramazlıkları nedeniyle okul müdürü Bay Krupp çileden çıktığında onları müdür odasına çağırır. George ve Harold'u ayrı sınıflara vererek cezalandırmak niyetindedir. Ancak çocuklar Bay Krupp'u bir şekilde hipnoz altına alınca, akıllarına onu sevecen ve iyi kalpli kahramanları Kaptan Düşük Don olduğuna inandırmak gelir. Müdür artık kendisini süper kahraman olarak görmektedir. Müdürleri başlarına sorun çıkarsa da işleri yolunda giden çocukların mutluluğu okula yeni gelen çılgın bilim adamı Profesör Paçalıdon'un ortaya çıkışıyla sona erer. Üstelik bu bilimadamı dünyayı tehdit etmektedir. tt2091256
📖
Dav Pilkey'in yazdığı ve Türkiye'de yayınlanan "Kaptan Düşükdon'un Maceraları" 12 kitaplık bir seri ve ilk dört kitap Animasyon'un konusunu oluşturmuş.

DreamWorks Animasyon

Animasyonu üreten stüdyo olan Dreamworks Firması'nın şimdiye kadar piyasaya sürdüğü sevilen animasyon filmleri arasında; Şrek, Madagaskar, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, Kung Fu Panda, Madagaskar Penguenleri, Çizmeli Kedi, Troller ve Patron Bebek bulunuyor. Patron Bebek filminin adı geçmişken bu animasyonu izleyen ve sevenler için sevindirici bir haber vereyim. Gördüğü ilgi sonrası stüdyo, Patron Bebek (2017) filminin devamının çekilmesi kararını aldı. İkinci 'The Boss Baby'nin vizyon tarihi ise 2021 yılı olacak!

2 yorum:

  1. Hahahaha, düşük don, paçalı don ha ilk kez duydum, komikmiş:))))don-paça profesör:))))

    YanıtlaSil
  2. Filmin adını gördüğümde bana komik gelmişti ama profesörün adını okuyunca koptum :))
    Okullu çocukların hoşuna gidebilecek bir animasyon sanırım. :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön