1 Mayıs 2017 Pazartesi

Gamba: Macera Çetesi (2015)

Gamba: Macera Çetesi (2015)

Bu haftanın vizyona girecek filmleri içinde tek Animasyon olan Gamba: Macera Çetesi (2015) filmi iyi ve kötü arasında bitmek bilmeyen çatışmayı konu alıyor. Filmin kahramanı olan fareler bir yandan kötü ile savaşırken diğer yandan birlik olmanın önemine vurgu yapıyorlar.
Air Bound (2015)

Yönetmenliğini Yoshihiro Komori ve Tomohiro Kawamura'nın yaptığı Gamba: Macera Çetesi (2015) / Air Bound (2015) isimli 3D Animasyon 5 Mayıs 2017 günü gösterime giriyor. Japonya yapımı olan ve orjinal adı “Gamba: Ganba to Nakamatachi” olan film 92 dakika sürüyor. Senaryosunu Ryôta Kosawa'nın yazdığı film Atsuo Saitô'nın kitabından uyarlandı.
Gamba: Macera Çetesi (2015)


Gamba: Macera Çetesi (2015) Konusu

Büyük bir şehirde yaşayan fare Gamba bir kutunun üzerinde gördüğü resimden etkilenir. Arkadaşı Mampuku resmin çok büyük bir su kitlesi olan denize ait olduğunu söyleyince denizi görmek için birlikte limana doğru yola çıkarlar.
🐭
Limanda Chuta isminde bitap düşmüş bir fareyle karşılaşırlar. Chuta, yaşadığı adada ailesinin gelincikler tarafından tehdit edildiğini söyler. Limandaki yürekli gemi farelerinden ada halkına yardım etmelerini ister. Gamba ona yardım etmeyi kabul eder. Ona Mampuku ve limandaki diğer farelerde katılır. Ancak adadaki zorbanın Noroi adındaki serseri ve çetesi olduğunu öğrendiklerinde diğer fareler vazgeçmek ister.
🐭
Uzun bir yolculuktan sonra adaya varan Gamba ve arkadaşları, saldırılarla geçecek zorlu süreçte, hayatta kalmak için her türlü yolu deneyip kurnazlıklar yapacaktır. tt4668834 +➑
Gamba: Macera Çetesi (2015)
92 dakika süren film küçük çocukların dikkati düşünüldüğünde uzun gelecektir. Ayrıca filmde, saldırıların yer aldığı sahneler ve duygusal yoğunluğu bulunan sahnelerin varlığı nedeniyle yine küçük çocuklara uygun olmadığı söylenmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön