26 Nisan 2017 Çarşamba

Tell Me How I Die (2016)

Ölümcül Deney: Dejavu (2016)

Bana nasıl öldüğümü anlat...
Yönetmenliğini D.J. Viola'nın üstlediği Gerilim türündeki Ölümcül Deney: Dejavu (2016) / Tell Me How I Die (2016) filmi 28 Nisan 2017 günü vizyona giriyor. ABD yapımı olan ve 107 dakika süren filmin senaryosu James Hibberd, Rob Warren Thomas ve D.J. Viola tarafından yazıldı. Görüntü yönetmenliğini David McGrory'nin üstlendiği filmin müziklerinde José Villalobos'ın imzası bulunuyor.
Ölümcül Deney: Dejavu (2016)

Ölümcül Deney: Dejavu (2016) Konusu

Hafıza ve duyu organlarını güçlendiren bir ilacın klinik deneylerine katılan, ilacı test eden bir grup üniversite öğrencisi halüsinasyon görmeye başlar. Güvenli bir tesiste kullandıkları ilaçlar gelecekte nasıl öleceklerini onlara gösterir. Ölümler gerçekleşmeye başlayınca kendilerince önlem almaya çalışan gençler katilin içlerinde biri olduğunu anlar. Katil de onlar gibi geleceği görmekte ve ona göre hamle yapmaktadır. tt5937770


Oyuncu Kadrosu

Nathan Kress (Den rolünde), Virginia Gardner (Anna), Kirby Bliss Blanton (Kristen), Ryan Higa (Scratch), Mark Furze (Marcus), Ethan Peck (Pascal), Mark Rolston (Dr. Layton), William Mapother (Dr. Jerrems).

2 yorum:

 1. İşte yine benlik bir film giriyor gösterime. Hemeeeen not alındı.
  Teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Filmdeki geleceği gösteren ilaç fikrini begendim. :)
   Ben teşekkür ediyorum :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön