19 Nisan 2017 Çarşamba

Going in Style (2017)

Son Macera (2017)

"Morgan Freeman, Alan Arkin ve Michael Caine." Hepsi Oscar Ödülü sahibi olan bu üç usta oyuncu birlikte hırsız olarak gördükleri bankaya girip soygun yapmaya kalkıyorlar...
Zach Braff'ın yönettiği Komedi, Suç türündeki Son Macera (2017) / Going in Style (2017) filmi 21 Nisan 2017 günü vizyona giriyor. ABD yapımı olan ve 96 dakika süren filmin görüntü yönetmenliğini Rodney Charters yapıyor. 1979 yapımı aynı adlı filmden esinlenilerek çekilen, senaryosu Theodore Melfi tarafından yazılan "Son Macera" filminin hoş müzikleri ise Rob Simonsen imzalı.

Son Macera (2017) Konusu

Hayat boyu birlikte olan üç emekli arkadaş Joe, Willie ve Al'ın çalıştıkları şirket el değiştirince emeklilik fonları işe yaramaz hale gelir. Joe bankaya gittiği bir gün şahit olduğu soygun girişiminden etkilenerek Joe ve Willie'ye banka soygunu yapma teklifinde bulunur. Arkadaşları buna karşı çıkar. Joe'nun kızı ve torununun ödemesi gereken ev borçları olması, sağlık sorunları gibi nedenlerle sonunda bankayı soymaya karar verirler. Silah kullanmayı dahi bilmeyen ve ömürleri boyunca dürüst yaşayan bu üç arkadaş yanlarına birini daha almaya karar verir. Maskelerini takar ve gözlerine kestirdikleri bir bankaya girerler... tt2568862
Going in Style (2017), Morgan Freeman, Alan Arkin ve Michael Caine

Notlar

✎ Going in Style (2017) filmini yöneten Zach Braff, uzun yıllar devam eden "Scrubs: Interns" filminin başrol oyuncusu ve yapımcısıydı.
Zach Braff
✎ 1979 çevrimi olan "Going in Style" filminde başrolleri George Burns, Art Carney ve Lee Strasberg paylaşmış, senaryosunu ise Martin Brest yazmıştı. Martin Brest'in yazdığı senaryo 2017 çevrimi olan filme kaynaklık yapmıştır.

Son Macera (2017) Oyuncuları

Morgan Freeman (Willie rolünde)
Michael Caine (Joe Harding)
Alan Arkin (Albert)
Matt Dillon (FBI ajanı Hamer)
Joey King (Brooklyn)
Christopher Lloyd (Milton)
Maria Dizzia (Rachel Harding)
Ann-Margret (Albert'ın sevgilisi Annie)
Peter Serafinowicz (Joe'nun eski damadı)

10 yorum:

 1. Morgan Freeman varsa izlenir :)

  YanıtlaSil
 2. Katılıyorum.Morgan Freeman tek başına yeter :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nedense Freeman'ı bir filmin kadrosunda görünce mutlu oluyorum. İyi bir karizması var. :)
   Teşekkürler :)

   Sil
 3. 3 yaşlı kurt bir filmde demek. Morgan için izlerim bu filmi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında 4 kurt var. :) Dördüncüsü "Geleceğe Dönüş" filmlerinin çılgın doktoru Christopher Lloyd. Eğlenceli bir filme benziyor, bende izleme listeme aldım. Teşekkürler :)

   Sil
 4. Oynayanlar için izlenir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyuncular usta ayrıca emeklilik sistemi, çaresiz insanların durumları gibi konulara da değinilmiş. Sıkılmadan izlenir. Kafama koydum 1979 yapımı olan filmi de izleyeceğim. :)

   Sil
 5. Bu güçlü oyuncular için mutlaka izlenir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu oyuncularla vakit geçirmek keyifli olur. ;) Teşekkür ederim.:)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön