20 Mart 2017 Pazartesi

Sonsuz Aşk (2017)

Sonsuz Aşk (2017)

Sonsuz Aşk (2017) Poster
Yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın üstlendiği Romantik türündeki Sonsuz Aşk (2017) isimli yerli film 24 Mart 2017 günü gösterime giriyor. Senaryosunu Deniz Akçay Katıksız'ın yazdığı filmin görüntü yönetmenliğini Serkan Güler yapıyor. Çekimleri İstanbul ve Cunda Adası'nda gerçekleştirilen filmin müziklerinde ise Toygar Işıklı'nın imzası bulunuyor. Yönetmen Ahmet Katıksız "Kara Para Aşk" dizisini çekmişti. Uzun metrajlı filmlerde daha önce yönetmen asistanlığı yapan Katıksız, ilk kez bir sinema filmini yönetiyor.

Sonsuz Aşk (2017) Fahriye Evcen

Konusu

Zeynep, kardeşiyle kurduğu düzende, küçük şeylerle mutlu olmasını bilen bir kadındır. Can ise kuralları olan biridir, kendini cerrahlık mesleğine adamış ve genç yaşta profesör olmuştur. Zeynep ve Can beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatına dahil olduklarında aslında siyah ve beyaz kadar farklı olmalarına rağmen sonsuz bir aşkın içine düşerler. Bu aşk onları çeşitli engellerle karşılaştıracak, birlikte çok zor bir yola gireceklerdir...


Oyuncular

Fahriye Evcen (Zeynep rolünde), Murat Yıldırım (Can), Fatih Al, Filiz Ahmet, Didem İnselel, Ege Aydan, Nazlı Pınar Kaya, Zeynep Özder.

Sonsuz Aşk (2017) Murat Yıldırım

10 yorum:

 1. Sonsuz aşk kadro olarak sevdiğim oyunculardan oluşuyor. Fragmanından anladığım kadar oldukça güzel bir film izlenmeye değer olduğunu düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Film için mendilleri hazır tutmakta fayda var diye duydum.
   Teşekkür ediyorum Kader Hanım :) Sevgiler :)

   Sil
 2. Fragmandan esas kızın kanser filan gibi bir hastalığı olduğunu çıkarttım ama yanılıyor da olabilirim. :(( Fahriye çok güzel bir kadın, ah Zülal ya, benim de geç olmadan bir senaryom şöyle film olsa da, sen de tanıtsan keşke...:(

  Çok teşekkürler tanıtım için. Sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fragmanı izleyince hasta birinin olduğu sonucuna vardım bende...
   Müjde Abla, hayalin gerçekleşsin büyük bir gururla paylaşırım.
   Zaman zaman senaryo yarışmaları düzenleniyor. Denizbank'ın ve !f İstanbul/Senaryo Yazım Atölyesi ilk aklıma gelenler. Daha önce mesajına cevap yazmıştım ama yayınlanmadığını geç fark ettim. İngilizce bilenler bu yarışmalarda daha da şanslı oluyor sanıyorum. Bu konulardan büyük ihtimalle bilginiz vardır ama yine de yazmak istedim. Sevgiler diliyorum :)

   Sil
 3. merakla bekliyorum bu filmi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sonsuz Aşk filmine gördüğüm kadarıyla ilgi çok fazla. Site istatistiklerim bunu söylüyor :) Film güzel vakit geçirtecek gibi. Beklediğimize değer inşallah.
   Teşekkürler, Sevgiler :)

   Sil
 4. Benim de ilgimi çekti :) Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sonsuz Aşk'ın öncelikle görselleri çok hoşuma gitti. Konusu da güzel.
   Teşekkür ederim :) Sevgiler :)

   Sil
 5. İki farklı hayatı bir araya getiren bu güzel aşk öyküsü izlemeye değer. Çok teşekkürler. Sevgiler.

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön