13 Mart 2017 Pazartesi

Kuyu (2016)

Kuyu (2016)


"Racim olan şeytandan, Rahim olan Allah'a sığınırım"
Yönetmenliğini ve yapımcılığını Serdar Bardakçı'nın üstlendiği Korku, Gerilim türündeki Kuyu (2016) 17 Mart 2017 günü vizyona giriyor. Senaryosunu Mehmet Beşir Çengelli'nin yazdığı yerli filmin görüntü yönetmenliğini Çağlar Bezek yapıyor. Müzikler ise Gürkan Çakıcı'ya ait.
Kuyu filminin oyuncu kadrosunda; Murat Ercanlı, Oğuzhan Yücel, Dilara Duman, Neman Asgari, Mert Kurt, Mehmet Yaşuru, Özlem Şahin ve Olgun Tosun yer alıyor.

Kuyu (2016) Poster


Kuyu (2016) Konusu

Sarıhacılar Köyü'nde yaşayan Ömer küçük yaşta babası Mehmet Efendi'yi kaybeder. Genç ve güzel anne Melahat Hanım, eşi öldükten sonra her şeyini Ömer'e adar. Dikiş işleri yaparak geçimini sağlayan Melahat aynı zamanda bez bebek dikmektedir. Ömer, küçük yaşta babasını kaybetmenin acısıyla yaşıtlarına göre daha olgun biri olur. Okul sıralarında köyde meydana gelen gizemli olaylar konuşulmaktadır. Öğretmenlerinin verdiği bir ödev nedeniyle Ömer köyün delisi olan Kambur Ali'nin gizemli hayatını merak eder. Bu merakı Ömer'i büyülerle, boyundan büyük korkularla karşılaştıracaktır.

Kuyu (2016)

2 yorum:

 1. Ay benim ödüm.patliyo bu tarz filmlerden 😃 ben okumaya bile dayanamiyorum 😃

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kuyu filmi türü sevenlerin ilgisini çekecektir.
   Teşekkür ediyorum:)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön