22 Mart 2017 Çarşamba

David Lynch: The Art Life 2016

David Lynch: Yaşam Sanatı (2016)


Yönetmenliğini Jon Nguyen, Rick Barnes ve Olivia Neergaard-Holm'un yaptığı Belgesel, Biyografi türündeki David Lynch: The Art Life filmi 24 Mart 2017 tarihinde vizyona giriyor. Yönetmen olan David Lynch filmde kendisini canlandırıyor. ABD, Danimarka ortak yapımı olan film 90 dakika sürüyor. Jason S.'nin görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin müziklerinde Jonatan Bengta'nin imzası bulunuyor.
David Lynch: The Art Life (2016) Orjinal Fragman

David Lynch: The Art Life (2016) Konusu

Film, 71 yaşındaki Amerikalı yönetmen David Lynch'ın çocukluk, gençlik ve sinemada kariyer yapmasından önce sanatla tanışmasının ardından resim yaptığı dönemi anlatıyor. İzleyiciler bu filmle birlikte yönetmenin kült olan filmlerinin nasıl bir zihinde, hangi olaylarla şekillendiğine tanıklık edecekler...
David Lynch'nin en bilinen filmleri arasında Fil Adam ve Mulholland Çıkmazı başı çekmektedir. İkiz Tepeler, Mavi Kadife, Vahşi Duygular ve Kayıp Otoban diğer bilinen filmleri arasındadır. Kısa filmlerinin yanında Animasyon ve Belgesel çeken yönetmenin hayatının anlatıldığı David Lynch: Yaşam Sanatı (2016) filminde, özellikle gerilim, gizem türünden hoşlananlar ve psikolojik ağırlığı olan filmleri seven izleyiciler için yönetmeni yakından tanıma fırsatı sunuluyor.

David Lynch: The Art Life
David Lynch: The Art Life (2016),  David Lynch

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön