18 Ekim 2016 Salı

Middle School: The Worst Years of My Life (2016)

Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları (2016)

Steve Carr'in yönetmenliğini üstlendiği Animasyon, Komedi, Dram türündeki Middle School: The Worst Years of My Life (2016) filmi 21 Ekim 2016 günü gösterime giriyor. James Patterson ve Chris Tebbetts'in yazdığı kitaptan sinemaya uyarlanan filmin senaryosunu Chris Bowman, Hubbel Palmer ve Kara Holden kaleme aldı. Görüntü yönetmenliğini Julio Macat'ın yaptığı ABD yapımı olan film 92 dakika sürüyor.

Oyuncular

Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları (2016)
Andrew Daly, Jacob Hopkins, ve Griffin Gluck

Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları (2016) Konusu:

Hayal gücü kuvvetli olan Rafe, yeni ortaokulunda öğrenimine başladığında kuralcılığı ile ünlü bir okula gittiğini bilmemektedir. Zamanla okul müdürü Dwight'tan kaynaklanan baskılara dayanamaz ve yeni arkadaşı Leo ile birlikte okulun tüm kurallarına karşı gelecek bir plan hazırlar. Amacı diğer öğrencileri yanına çekip yaratıcılığı baskılayan yönetime karşı gelmektir. Bu okulda bir kaosa neden olacaktır. Rafe bir yandan da okulda yaşananları gizleyerek annesi ve onun erkek arkadaşı ile iyi geçinmenin yollarını aramaktadır. tt4981636

Kısaca, çocukların yaratıcılıklarını sınırlandırılması hakkında olan Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları (2016) filminde, kendi halinde olan yaratıcı bir çocuğun baş belasına dönüşerek baskılara karşı gelmesini izleyeceğiz. Filmin türünde yazan Animasyon kelimesinde Rafe'in hayal dünyasının izleyiciye yansıtılacağı anlamı gizli. Görünen o ki sevimli bir aile filmiyle karşı karşıya olacağız.

Lauren Graham

Lauren Graham takip ettiğim ve sevdiğim bir oyuncudur. 'Gilmore Girl' dizisini izleyenler onu hatırlayacaktır. Lauren Graham'i bu filmde Georgia ve Rafe'in annesi rolünde izleyeceğiz.


James Patterson ve Chris Tebbetts'in çocuklar için yazdığı "Ortaokul Hayatımın En Kötü Yılları" kitabı halen Türkiye'deki kitapçılarda satışta bulunuyor.

1 yorum:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön