3 Ağustos 2016 Çarşamba

Emanet (2016)

Emanet (2016)

Yönetmenliğini ve senaristliğini Emre Yalgın'ın yaptığı yerli film Emanet (2016) 5 Ağustos 2016 günü sinemalarda gösterime girecek. Görüntü Yönetmenliğini Cevahir Şahin'in üstlendiği Aksiyon türündeki film 97 dakika sürüyor. Müzikleri Koray Şahinbaş ve Tolga Sünter tarafından yapılan Emanet filminin oyuncu kadrosunda ise Tayanç Ayaydın (Mirza rolünde), Turgay Aydın (Cihan), Elena Viunova (Sveta), Koray Şahinbaş (Komiser Cemal), Çağla Naz Kargı (Elif), Kadir Özdal (Kürşat), İlker Yiğen (Tufan), Umut Karadağ (Şehmuz)... bulunuyor.


Emanet (2016) Konusu: 

TRT'nin Türkiye sinemasının 100. yılı nedeniyle oluşturduğu proje kapsamında çekilen filmlerden olan Emanet ,bir güvenlik görevlisinin mafyaya karşı verdiği savaşı anlatıyor.
Güvenlik görevlisi olan Mirza, çalıştığı sitede işlenen cinayetin tanığı olan küçük kızın mafya tarafından kaçırılmasının ardından kızı kurtarmaya karar verir. Polis ve mafya elemanları Mirza'yı ilk başta ciddiye almazlar. Ancak mücadelesinde kolay lokma olmadığını kanıtlayan Mirza'nın geçmişi Başkomiser Cemal tarafından merak edilip araştırılacaktır. tt5777808

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön