26 Temmuz 2016 Salı

Worry Dolls (2016)

Şeytanın Oyuncakları (2016)

Padraig Reynolds'un yönettiği Korku türündeki Şeytanın Oyuncakları - Worry Dolls (2016) 29 Temmuz 2016 tarihinde vizyona giriyor. Senaryosunu Danny Kolker ve Christopher Wiehl'in birlikte yazdıkları film ABD yapımı ve 85 dakika sürüyor. Görüntü yönetmenliğini Adam Sampson'un yaptığı filmin çekimleri Canton, Mississippi, ABD'nde gerçekleştirildi.
***
Önemli rollerde ise; Christopher Wiehl (Dedektif Matt rolünde), Kym Jackson (Darcy), Tina Lifford (Della), Kennedy Brice (Matt'in kızı Chloe), Samantha Smith (Amy), Brea Gerant (Becca), Yohance Mile (Ethan) isimli oyuncular yer alıyorlar.


Şeytanın Oyuncakları - Worry Dolls (2016) Konusu:

Dedektif Matt, rastgele insan öldüren bir seri katili öldürmüştür. Katilin evinde arama yaparken eski, tahta bir kutunun içinde küçük el yapımı oyuncaklar bulur. Kutuyu arabasına koyar fakat orada unutur. 8 yaşındaki kızı Chloe kutuyu bulur, içindeki oyuncakları görünce onları yanına alır. O oyuncaklardan kullandığı parçalarla yeni oyuncaklar, takılar yapar ve annesinin dükkanında değişik insanlara satar. Ancak, Güney Amerika'daki eski ve yaygın bir inanışa göre, günahlarınızı şeytanın oyuncaklarına anlatıp onları bir kutuya koyduğunuzda ve bu kutular gittiğinde günahlardan arınılmaktadır. Chloe, bilmeden bu tılsımlı ve lanetli oyuncaklarla, kötülüğü etrafa yaymıştır. Bu lanetten küçük kız da etkilenir. tt3384350
***
Worry Dolls, Filipinlerde +16, İngilterede +18 ebeveyn derecelendirme uyarısı ile yayınlanan bir film. Filmin fragmanında elinde matkapla dolaşan bir karakter ve kanlı görüntüler olduğunu gördüm. Ve okuduğum eleştirilerden anladığım kadarıyla filmde bol kan kullanılmış.

1 yorum:

  1. gençlik dönemimde severdir bu tarz filmleri. Şimdilerde saçma geliyor.

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön