16 Mayıs 2016 Pazartesi

Yakışıklı Rocky - Rocky Handsome (2016)

Yakışıklı Rocky - Rocky Handsome (2016)

Yönetmenliğini Nishikant Kamat'ın yaptığı Hindistan yapımı Yakışıklı Rocky - Rocky Handsome (2016) filmi 20 Mayıs 2016 günü vizyona giriyor. Senaryosunu Ritesh Shah'ın kaleme aldığı yapım Aksiyon, Suç, Gerilim türünde ve 126 dakika sürüyor. Filmin müzikleri ise Inder Bawra ve Sunny Bawra imzalı.
Rocky Handsome (2016) filminin oyuncu kadrosunda John Abraham (Kabir Ahlawat), Nishikant Kamat (Kevin Pereira), Sharad Kelkar (Komiser Dilip), Diya Chalwad (Naomi) Shruti K. Haasan (Rukshida), Patrick Tang (Atilla), Nora Fatehi (Item Number), Teddy Maurya (Luke Ferreira), Suhasini Mulay (Carla), Nathalia Kaur (Anna), Uday Tikekar, Kazu Patrick Tang yer alıyor.

Yakışıklı Rocky - Rocky Handsome (2016)

Rocy Kabir Ahlawat, çok sevdiği eşini kaybetmiştir. Dünyaya küsmüş bir halde Goa isimli yerde izbe bir binada emanet dükkanı işletmektedir. Komşusu güzel dansçı Anna'nın küçük kızı Naomi onu çok sevmekte ve 'Yakışıklı' olarak bilinen Rocky ile vakit geçirmektedir. Ancak bu annesi tarafından yasaklanmıştır. Uyuşturucu alabilmek için eşyalarını satan Anna'nın evine giren ve kendisine işkence yapan adamlar o an eve gelen Naomiyi kaçırırlar. Rocky olayı son anda görmüştür.

Yakışıklı Rocky - Rocky Handsome (2016) John Abraham, Diya Chalwad
Şehirde yasadışı vakaların artması nedeniyle polis birimi harekete geçer. Uyuşturucuyla Mücadele Birimi'nden Komiser Dilip, Goa'dan uyuşturucuyu tamamen temizlemek niyetindedir. Komiser Dilip, Goa'daki suç faaliyetlerini ve uyuşturucu satışını yürüten mafya babası Mantoo'nun yeriyle ilgili bilgi almak için Rocky'den yardım alır. Mantoo'nun yanında sadece uyuşturucu işiyle uğraşmayan, bunun yanında adam kaçırma, organ ticareti ve haraç kesmek gibi suçları da işleyen Kevin ve Luke vardır. Bu ikiliye ayrıca, emirlerindeki profesyonel tetikçi Attila da eşlik etmektedir. Mafya filmi operasyonuna Rocky'de dahil olur.
İmdb Puanı: 7.2 İmdb Linki: tt3410408

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön