16 Mayıs 2016 Pazartesi

7. Gün - The Offering (2016)

7. Gün - The Offering (2016)

Singapurlu yapımcı, yönetmen ve senarist Kelvin Tong'ın üretimi olan 7. Gün - The Offering (2016) filmi 20 Mayıs 2016 günü gösterime giriyor. ABD ve Singapur ortak yapımı olan Korku, Dram, Gizem türündeki film 95 dakika sürüyor. Doğaüstü olayların yarattığı korku teması işlenen filmin müziklerinde Joe Ng ve Ting Si Hao imzası buluyor. Film 'The Exorcist: Faith of Anna Waters' ve 'The Faith of Anna Waters' isimleri ile biliniyor.

The Faith of Anna Waters
7. Gün - The Offering (2016) Afiş

7. Gün - The Offering (2016) filminin oyuncu kadrosu; Matthew Settle (Sam Harris), Elizabeth Rice (Jamie Waters), Pamelyn Chee (May Wong), Jaymee Ong (Majorie Tan), Kheng Hua Tan (Charlotte Sharma), Adrian Pang (Peder Matthew Tan), Elizabeth Lazan (Ling Li), Colin Borgonon (Fr. James De Silva), Adina Herz (Katie Harris), Rayann Condy (Anna Waters), Daniel Jenkins (Forensic Pathologist), Crispian Chan (Josh Lim), Gumnani Bhavesh (arkeolog asistan)

7. Gün - The Offering (2016) Filminin Konusu:

Başarılı bir gazetecilik geçmişi olan Jamie, kız kardeşi Anna’nın esrarengiz ölümü üzerine Singapur’a gider.  Ölmüş kız kardeşinden gelmeye başlayan e-postalarla ilgili araştırmasını derinleştirince Anna’nın ölümünün yüzlerce yıl öncesine dayanan bir lanet zincirinin parçası olduğunu ortaya çıkartır.

7. Gün - The Offering (2016), Elizabeth Rice

Babil Kulesi efsanesine göre şeytan lanetin yedinci gününde dünyaya dönmek amacıyla seçtiği kurbanlarını vahşice öldürmektedir. İntihar gibi görünen bir ölüm döngüsünün var olduğu keşfini yapan peder, siber saldırılarla birçok ölümü bağdaştırmış şeytan çıkarma ayinlerinin sorunu çözeceğine inanmıştır. Şeytanın sıradaki hedefi ise Jamie ve küçük Katie'dir.
İmdb Puanı : 4.1  İmdb Linki: tt3894404

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön