20 Nisan 2016 Çarşamba

Avcı: Kış Savaşı (2016)

Avcı: Kış Savaşı (2016)

Aksiyon, Macera, Dram, Fantastik türündeki Avcı: Kış Savaşı (2016) filmi, yapımcı ülke ABD ile aynı gün olan 22 Nisan 2016 tarihinde vizyona girecek. Yönetmenliğini Cedric Nicolas-Troyan'ın üstlendiği ve senaryosunu Evan Spiliotopoulos ve Craig Mazin ikilisinin yazdığı film 114 dakika sürüyor.


Devam niteliğindeki bu filmin Türkçe adı 'Avcı Kış Savaşı (2016)'. Aynı film karşınıza: The Huntsman: Winter's War (2016), Pamuk Prenses ve Avcı 2, Snow White and the Huntsman 2 isimleri ile çıkabilir. Çıktığında şaşırmayın!
Serideki Filmler:
1 - Pamuk Prenses ve Avcı (2012) / Snow White and the Huntsman (2012)
2 - Avcı: Kış Savaşı (2016) / The Huntsman: Winter's War (2016)

Avcı: Kış Savaşı (2016) Oyuncu kadrosu ve rol paylaşımı:

Jessica Chastain (Sara), Chris Hemsworth (Eric/The Huntsman), Sam Claflin (William), Emily Blunt (Freya), Charlize Theron (Ravenna), Sophie Cookson (Pippa), Sheridan Smith (Mrs. Bromwyn), Colin Morgan (Duke of Blackwood), Ralph Ineson (Bar Keeper), Nick Frost (Nion), Alexandra Roach (Doreena), Jadey Duffield (Huntswomen), Rob Brydon (Gryff))

Avcı: Kış Savaşı (2016), Emily Blunt, Charlize Theron

Avcı: Kış Savaşı (2016) Konusu:

Bu filmde masaldan fazlasını bulacaksınız!
Buz Kraliçesi Freya, her türlü düşmanı dondurabilme yeteneğiyle, her şeyden uzak bir sarayda uzun yıllar boyunca yaşamış ve ölümcül bir avcı birliği yetiştirmiştir. Çok yetenekli avcılar olan Eric ve Sara'nın, kendisinin tek emri olan “Kalplerinizi sevgiye sonsuza dek kapatın” emrine itaat etmediklerini öğrenmiştir... Buz Kraliçesi kız kardeşinin öldüğünü öğrenince büyücüden Sihirli Ayna’yı kullanarak kardeşi Ravenna’yı hayata döndürmesini ister. Kardeşi geri geldiğinde beraber güçlerini birleştirerek ordu kurarlar. İki kızkardeşi durdurma görevi farklı ülkelere sürülerek cezalandırılmış olan Sara ve Eric'e düşer. İki aşık çözümün sihirli aynayı yok etmekte olduğunu anlar ve büyü dünyasına karşı imkansız görünen bir savaşa kalkışırlar. İmdb Linki: tt2381991

Avcı: Kış Savaşı (2016) Jessica Chastain, Chris Hemsworth2 yorum:

  1. Reklamini gördüm burada da listeye eklendi.

    YanıtlaSil
  2. İzledim. İlk filmden daha güzel geldi bence. Belki de ilk filmdeki hatunu (ismi de gelmedi aklıma pamuk prenses rolündeki işte ) sevmediğimdendir. Hep aynı rolü oynuyor gibi, daha doğrusu rol yapabiliyor mu bilmiyorum :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön