4 Mart 2016 Cuma

Babalar Savaşıyor - Daddy's Home (2015)

BABALAR SAVAŞIYOR - DADDY'S HOME (2015)

Yönetmenliğini Sean Anders'in yaptığı Babalar Savaşıyor - Daddy's Home (2015)  96 dakika uzunluğunda bir Komedi filmi. 4 Mart 2016 Cuma günü vizyona girmesi planlanan filmde senarist olarak yönetmen dahil olmak üzere Brian Burns ve John Morris birlikte çalıştılar. ABD yapımı olan ve müziklerinde Michael Andrews'un imzası bulunan filmin önemli rollerinde Will Ferrell (Brad Whitaker-üvey baba), Mark Wahlberg (Dusty Mayron-öz baba), Linda Cardellini (Sara), Thomas Haden Church (Leo Holt), Scarlett Estevez (Megan), Owen Vaccaro (Dylan), Bobby Cannavale, Hannibal Buress, Bill Burr, Jamie Denbo, Mark L. Young, Matthew Paul Martinez yer aldılar.


Babalar Savaşıyor 2015 filminin yönetmeni Sean Anders'in son dönemde çektiği "Patrondan Kurtulma Sanatı 2 (2014)" filmi yine Komedi türündeydi. Sean Andres, yönetmenliğin yanı sıra yoğun olarak özellikle Komedi tarzında senaryolar yazıyor. 

Babalar Savaşıyor - Daddy's Home (2015) Filminin Konusu:

Bir radyoda yöneticilik yapan Brad Whittaker iki çocuğu olan Sara ile evlilik yapmış, sorunları olsa da mutlu bir yaşantı sürmektedir. Üvey çocukları Dylan ve Megan'ın gerçek babalarının kendilerini ziyarete gelecek olması onu oldukça tedirgin eder. Sara ise bu ziyaretin çocuklar için çok yararlı olacağını savunarak eşini ikna eder.
Gerçek baba olan Dusty Mayron biraz sorunludur. Beleşçi, vurdumduymaz bir yapıya sahip bu adam yanlarına geldiğinde ister istemez bir rekabet ortamı doğar ve işlerin yolundan çıkması yaşanan olaylardan sonra kaçınılmaz olur.
İmdb Puanı: 6,2  İmdb Linki: tt1528854

6 yorum:

 1. İzlenesi bir salon filmi sanırım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de evin oturma odasında maaile izlenebilecek bir film gibi. Sinemaya da ailece gidilip izlenebilir izlenimi edindim.
   Teşekkür ediyorum Dilekciğim. :)

   Sil
 2. Listeme ekliyorum. Teşekkür ederim. :)

  YanıtlaSil
 3. Güzel bir filme benziyor. İzleyecek film arıyordum ben de tam yerinde oldu. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İki babanın rekabeti çok hoş bence, Daddys Home filminin fragmanında beni güldüren sahneler vardı.:) Teşekkür ediyorum:)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön