5 Nisan 2024 Cuma

Maymun Adam - Monkey Man

Maymun Adam - Monkey Man (2024)

33 yaşındaki İngiliz oyuncu Dev Patel ilk yönetmenlik denemesiyle seyircinin karşısına çıkıyor. Dev Patel'in yönettiği aynı zamanda başrolünde yer aldığı Maymun Adam - Monkey Man, Hanuman (Hintlilerin Maymun Tanrısı) efsanesinden ilham alan konusuyla dikkat çekiyor. Goril maskesi takan ve yeraltı dövüşlerine katılarak geçimini sağlayan bir adamın intikam almaya karar vermesiyle yaşananları konu eden Gerilim, Aksiyon türlerindeki film 113 dakika sürüyor.

Monkey Man, UIP Türkiye dağıtımı ile dünya sinemalarıyla eş zamanlı olarak 5 Nisan 2024 günü sinemalara geliyor.

Maymun Adam - Monkey Man 2024 Poster

Maymun Adam - Monkey Man (2024) Konusu:

Kid, para karşılığında daha popüler dövüşçüler tarafından kanlı bir şekilde dövülen bir genç adamdır. Ringe maymun maskesi takarak çıkmaktadır. Yıllar süren bastırılmış öfkenin ardından Kid, şehrin kötü niyetli seçkinlerinin yaşadığı bölgeye sızmanın yolunu keşfeder. Çocukluk travması alevlendikçe, gizemli bir şekilde yaralı elleri, ondan her şeyi alan adamlarla hesaplaşmak için bir intikam süreci başlatır.


Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2024

Diğer Adı: Monkey Man / Yönetmen: Dev Patel / Senaryo: Paul Angunawela, John Collee, Dev Patel / Görüntü Yönetmeni: Sharone Meir / Müzik: Jed Kurzel / Dağıtımcı: UIP Türkiye / Stüdyo: Universal / ABD / 2024 / Süre: 113' / Gerilim, Aksiyon / Derecelendirme: 18+

Oyuncu Kadrosu:
Dev Patel (Kid)
Sharlto Copley (Tiger)
Sobhita Dhulipala (Sita)
Pitobash (Alphonso)
Sikandar Kher (Rana)
Brahim Chab
Adithi Kalkunte (Neela)
Vipin Sharma (Alpha)
Joseph J.U. Taylor
Jino A. Samuel
Jatin Malik (Genç Kid)

1 yorum:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön