5 Nisan 2024 Cuma

Kung Fu Panda 4 (2024)

Kung Fu Panda 4 (2024)

Son filmden 8 yıl sonra gelen Kung Fu Panda 4 (2024) filminin yönetmenliğini Mike Mitchell ve Stephanie Stine üstlendi. Seslendirme kadrosunda ise Jack Black, Awkwafina, Viola Davis ve Dustin Hoffman gibi ünlü isimler yer alıyor.

Özetle, Panda kahramanımız Po, ruhani lider olarak seçilince halefini hazırlaması için baskı altında kalacak, bu süreçte kahramanların en beklenmedik yerlerde ve şekillerde bulunabileceğini keşfedecektir.

DreamWorks yapımı olan "Kung Fu Panda 4" 94 dakika sürüyor. Animasyon, Dünya sinemaları ile eş zamanlı olarak 5 Nisan 2024 günü UIP Türkiye dağıtımı ile sinemalara gösterime girdi.

Kung Fu Panda 4 (2024) Poster

Kung Fu Panda 4 Konusu:

Po, Barış Vadisi'nin Ruhani Lideri olarak seçildikten sonra, dövüş sanatları ustası Şifu ona yeni bir Ejderha Savaşçısı bulması ve eğitmesi için baskı yapar. Bu arada kötü niyetli bir büyücü, Po'nun mağlup ettiği tüm usta kötüleri ruhlar diyarına yeniden çağırmayı planlar.

Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2024

Yönetmen: Mike Mitchell, Stephanie Stine / Senaryo: Jonathan Aibel, Glenn Berger, Darren Lemke / Müzik: Steve Mazzaro, Hans Zimmer / Dağıtımcı: UIP Türkiye / Stüdyo: Universal / ABD / 2024 / Süre: 94' / Animasyon, Aksiyon, Macera / Derecelendirme: 6+

3 yorum:

  1. Birinci bölümünü izlemiş ve beğenmiştim :) Sinemada izlemek için de güzel bir alternatif.

    YanıtlaSil
  2. Diğer Kung Fu Panda filmlerini çok sevmiştik bunu da izleyelim ☺️

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön