15 Mart 2024 Cuma

Gece Yüzüşü - Night Swim

Gece Yüzüşü - Night Swim (2024)

Yapımcıları arasında Jason Blum ve James Wan'ın bulunduğu Korku, Gerilim türündeki Gece Yüzüşü - Night Swim filminin konusu arka bahçesinde havuz bulunan bir evde geçiyor. Bryce McGuire'ın yazıp yönettiği ABD yapımı filmin başrollerini havuzlu evde kalan aileyi canlandıran Kerry Condon, Wyatt Russell, Amélie Hoeferle ve Gavin Warren paylaşıyor.

15 Mart 2024 günü UIP Türkiye dağıtımı ile vizyona giren Night Swim (2024) filmi 116 dakika sürüyor.

Gece Yüzüşü - Night Swim (2024) Poster

Gece Yüzüşü - Night Swim (2024) Konusu:

Gece Yüzüşü filminde, dejeneratif bir hastalık nedeniyle erken emekliliğe zorlanan eski beyzbol oyuncusu Ray Waller, endişeli eşi Eve, genç kızı Izzy ve küçük oğlu Elliot ile yeni bir eve taşınır. Her şeye rağmen gizlice profesyonel spor hayatına dönmeyi ümit eden Ray, Eve'i yeni evin arka bahçesindeki ışıltılı yüzme havuzunun çocuklar için eğlenceli olacağına ve onun fizik tedavisine katkı sağlayacağına ikna eder. Ancak aile, evin geçmişinden gelen karanlık bir sırrın arka bahçedeki havuzda kötü niyetli bir gücü açığa çıkaracağının farkında değildir.

Gece Yüzüşü - Night Swim Kerry Condon, Wyatt Russell, Amélie Hoeferle ve Gavin Warren
Vizyon Tarihi: 15 Mart 2024

Diğer Adı: Night Swim / Yönetmen-Senaryo: Bryce McGuire / Görüntü Yönetmeni: Charlie Sarroff / Müzik: Mark Korven / Dağıtımcı: UIP Türkiye / Stüdyo: Universal / ABD / 2024 / Süre: 116 dakika / Korku, Gerilim / Derecelendirme:13+

Oyuncu Kadrosu:
Kerry Condon (Eve Waller rolünde)
Wyatt Russell (Ray Waller)
Amélie Hoeferle (Izzy Waller)
Gavin Warren (Elliot Waller)
Ellie Araiza (Angel)
Eddie Martinez (Koç E)

1 yorum:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön