20 Kasım 2022 Pazar

Panda ve Sevimli Canavarlar (2021)

PANDY

Marvel dünyasının çizgi karakterlerinin (Spider-Man, X-Men, Iron Man, Thor, Hulk, Black Widow, Doktor Strange, Ant-Man vb.) yaratıcısı olan ve 2018 yılında hayatını kaybeden çizgi roman yazarı Stan Lee'nin prodüksiyonunda yer aldığı Animasyon Pandy, uzaylılara karşı mücadele veren panda ve arkadaşlarının hikayesini anlatıyor. Animasyon, Aile türlerindeki Panda ve Sevimli Canavarlar (2021) filmini Sean Patrick O'Reilly yazdı ve yönetti.

Panda ve Sevimli Canavarlar (2021) Poster

Antropomorfik hayvanların süper kahraman olarak karşımıza çıkacağı filmde uzaylılar, uzay gemileri ve lazerlerle yapılan savaşlar perdeye geliyor. Yağmacı uzaylılardan oluşan bir ırkın lideri olan Karoth, televizyon için bir uzay şovu hazırlayan aktör pandamızı gerçek bir kahraman zannederek ona meydan okuyor.

İçindeki kahramanı ortaya çıkarmak için büyük çaba gösteren pandanın hikayesinin anlatıldığı, Özen Film'in ülkemize getirdiği yapım 2 Aralık 2022 günü vizyona girecek.

Panda ve Sevimli Canavarlar (2021) Stan Lee

Panda ve Sevimli Canavarlar - Pandy (2021) Konusu:

Bu heyecan verici filmde aile dostu pandamız uzaylılara karşı mücadele veriyor.Süper güçlere sahip madalyon kötü uzaylıların eline geçmiştir. Kahramanımız panda ve süper arkadaşları, Dünyamızın tehlikeye girmemesi için uzaylıların diyarına gidip madalyonu geri almalıdır. Yeni arkadaşlar, süper güçler, uzay gemileri ve lazerleri içeren eğlenceli bir macera filmi.

Panda ve Sevimli Canavarlar (2021)
Vizyon Tarihi: 2 Aralık 2022

Diğer Adı: Pandy / Yönetmen - Senaryo: Sean Patrick O'Reilly / Müzik: George Streicher / Dağıtım ve ithalat: Özen Film / Çin, ABD / 2021 / Süre: 80 dakika / Animasyon, Komedi, Aile / tt5990174 / 6+ 10A

7 yorum:

 1. Oğlumla yine gidecek animasyon bulduk o zaman, sağol kardeşim sayende haberimiz oluyor:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sinemalarda bu ara bir animasyon bolluğu var. Çocuklar için güzel haberler bunlar. :)

   Sil
 2. Sevemedim bunu, hiç sevimli gelmedi. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Stan Lee'nin adını görünce heyecanlanmıştım ama fragman bana da pek iç açıcı gelmedi. Ama eleştirilerde farklı değil. Çocuklar belki sever diyeyim. :) Teşekkür ediyorum. :)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. vaybı ? kelimeyi çözemedim. :)
   Teşekkür ediyorum :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön