16 Mayıs 2022 Pazartesi

Radyo Momentos

Radyo Momentos Spotify'de

Anneler Günü'nde TRT 2'de Hülya Koçyiğit'in sinema konulu programına Gülseren Budayıcıoğlu katıldı. Sohbetin bir bölümünü izleme şansı buldum. Programda konu, hayatın önümüze sunduğu fırsatlara geldi. İnsanların karşısına çok fazla fırsat çıkıyor ancak kişi ne zaman hazırsa ancak o anda fırsatı değerlendirme şansına sahip oluyordu.

Bu fırsatlardan birini ben bundan yaklaşık 4-5 yıl önce sevgili Momentos'un paylaştığı bir yazıyla yakaladım. Hayatımı kolaylaştıracak, sağlığımı koruyacak bunun için gerekli girişimleri yapacak kararlılığa ulaşacak enerjiyi buldum o yazıda. Ki maddi manevi boyumu aşan bir karardı. Yardım aldım, bir şekilde aştım sorunumu. O günlerden beri de bir şekilde hep temasta kaldım onunla. Youtube maceramda bloglardan uzak olduğum günlerde de sürpriz yorumlarıyla beni yalnız bırakmadı, mutlu etti sevgili Momentos.

Radyo Momentos

Momentos şimdilerde ilham veren bloğuyla beraber Radyo Momentos Spotify’de ki podcastı ile bizlerle birlikte oluyor. Bir seneyi biraz geçkin bir süredir yayın hayatını sürdüren yeni ismiyle Radyo Momentos, şiir ve öykülerin yanında tanınmış simaların anılarını anlatıyor, büyüklere ve küçüklere masallar seslendiriyor, hayatla ilgili sorgulamalar yapıyor. Konuşmasına başarıyla aktardığı duyguları ve renkten renge giren sesiyle anlattıklarını dinlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz...

İyisi mi ben anlatmayayım siz aşağıda bulunan adresten keyifle dinleyeceğiniz bir hikâyeye kulak verin, tanışın. 😊 İyi haftalar diliyorum 😊

RADYO MOMENTOS

10 yorum:

 1. Bu radyodan blog tanıtımları ile haberdar oldum ben de. Gerçekten keyifli

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Podcastı Momentos sayesinde keşfettim ve seninle hemfikirim. İncelikle seçilmiş farklı konularda yayınlar dinlemek hakikaten keyifli :) Çok teşekkür ediyorum :)

   Sil
 2. Hepimizin hayatına bir şekilde dokunan ve llumlı etki yapan insanlar var, iyi ki varlar. Çok güzel anlatmışsın. :) Momentos'un yayınlarını ilgiyle takip ediyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi ki varsınız ❤️ Çok teşekkür ediyorum.

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Canım benim, çok teşekkür ediyorum. Bilmukabele ❤️🙂

   Sil
 4. Ben blogları anlatırken, sen de beni ne hoş anlatmışsın Zülalciğim 🙏 gerçekten epey zaman oldu tanışıklığımız. Ah ben Kartal' da otururken fiziki olarak da tanışabilseydik. 😍🌹🦋 Blog sayesindeki tanışıklıklar ya da yazışmalar benim için çok değerli. Burda yazıyla kalplere dokunmaya çalışıyoruz, bu yüzden tüm blogdaşlarımın önemi ayrı.
  Çok teşekkür ederim bu zarif davranışına 💖🌈🤩 Güzellikler daima bizlerle olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kartal'da hem okudum, hem de bir dönem ilçe merkezinde çalıştım. Kartal'a ben de hiç yabancı değilim yani :)) Çorbada benim de tuzum bulunsun istedim. Radyo Momentos'da da blogda olduğu gibi insanın içine işleyen yayınların var. Severek dinliyorum. İnşallah orada da uzun yıllar bizimle birlikte olursun. 🙂 Sevgiler diliyorum. ❤️ 💐

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön