26 Mayıs 2022 Perşembe

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera (2022)

Chickenhare and the Hamster of Darkness

Belçika, Fransa ortak yapımı olan Animasyon Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera (2022) filminin yönetmenliğini Ben Stassen ve Benjamin Mousquet üstleniyor. Tavşan ve tavuk karışımı olarak dünyaya gelen Hopper ve arkadaşlarının hikâyesini anlatan Macera, Komedi, Animasyon türündeki minik seyircilere yönelik yapım 27 Mayıs 2022 günü CGV Mars dağıtımıyla vizyona giriyor.

Chickenhare and the Hamster of Darkness
Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera (2022) Poster

Filmde, tuhaf görünüşü nedeniyle alaya alınan ve evlatlık olan Hopper, özgüvenini kazanacağı Indiana Jonesvari arkeolojik bir maceraya atılıyor. Ona bu yolculuğunda desteği bir kaplumbağa olan Abe ve bir kokarca olan Meg sağlıyor.

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera (2022) Konusu:

Ünlü bir tavşan maceracısı olan Kral Peter yaşadıkları yemyeşil dünyada garip görünüşlü minik bir canlı bulur ve onu evlat edinir. Hopper büyüdüğünde yarı tavşan yarı tavuk görünümü nedeniyle tuhaf bulunarak alaya alınmaktadır. Kötü niyetli amcası Lapin, Kral Peter'in de aradığı gizemli güçlere sahip asayı bulup başa geçmeyi istemektedir. Hopper kendisini kanıtlamak için mükemmel bir danışman olan kaplumbağa Abe ve dövüş sanatlarında uzman olan kokarca Meg ile birlikte Karanlığın Hamstır'ının asasını aramak üzere yola çıkar.

Chickenhare and the Hamster of Darkness
Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera (2022)
Vizyon Tarihi: 27 Mayıs 2022

Diğer Adları: Hopper et le hamster des ténèbres, Chickenhare and the Hamster of Darkness / Yönetmen: Ben Stassen, Benjamin Mousquet / Senaryo: David Collard / Dağıtımcı: CGV Mars D. / Şirket: Siyah Beyaz Movies / Belçika, Fransa / 2022 / Süre: 1 saat 31 dakika / Macera, Komedi, Animasyon / tt12532368 / 6+ 10A

Orjinal Seslendirme Kadrosu:
Danny Fehsenfeld (Lapin)
Joe Ochman (Abe)
Mark Irons (Piggies)
Donte Paris (Yaban Domuzu)

3 yorum:

  1. oleey, eğlencelidir buuu :)

    YanıtlaSil
  2. Ne çok animasyon filmi çıkıyor bu sıralar, hepsini sizin blogunuzdan öğreniyorum ben de :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön