8 Şubat 2022 Salı

Uncharted (2022) Hazine Avcıları

Uncharted (2022)

Başrollerini Mark Wahlberg ve Tom Holland'ın üstlendiği, Uncharted adlı video oyun serisinden uyarlanan Uncharted (2022) 11 Şubat 2022 günü vizyona giriyor. ABD yapımı Aksiyon Macera türündeki filmin yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer oturuyor. Filmin diğer rollerini ise Antonio Banderas, Sophia Taylor Ali ve Tati Gabrielle paylaşıyor. Uncharted kelimesi Türkçeye çevrildiğinde, keşfedilmemiş, haritada olmayan anlamlarına geliyor.

Uncharted (2022) Hazine Avcıları Poster

Tom Holland'ı, ünlü İngiliz kâşif Sir Francis Drake'in soyundan geldiğini iddia eden genç bir hazine avcısı Nathan Drake olarak izleyeceğiz. Mark Wahlberg ise yine bir hazine avcısı olarak karşımıza çıkacak. Kısaca Sully diye anacağımız bu kahramanımız Nathan'ı işe alacak, ona yol gösterecek hatta ona adeta baba olacaktır. Nathan'ın âşık olduğu kadın olan Chloe ise yine bir hazine avcısı! Chloe'yi ise Sophia Taylor Ali canlandırıyor. Son olarak Antonio Banderas'ın hayat verdiği kötü adam Moncada'nın atalarının Ferdinand Magellan olduğunu iddia ettiğini, onun da bir hazine avcısı olduğunu belirtelim.

Uncharted (2022)
Uncharted (2022) Hazine Avcıları Mark Wahlberg ve Tom Holland

Uncharted (2022) Konusu:

Akıllı hırsız Nathan Drake, 500 yıl önce Ferdinand Magellan’ın kaybettiği bir serveti kurtarmak için deneyimli hazine avcısı Victor “Sully” Sullivan tarafından işe alınır. İkili için bir soygun olarak başlayan iş, yarışa dönüşür. Ortaya çıkan rakiplerden birisi de Moncada'dır. Acımasız Moncada kendisinin ve ailesinin gerçek varisler olduğuna inanmaktadır. Nate ve Sully ipuçlarını deşifre edip dünyanın en eski gizemlerinden birini çözdüklerinde, 5 milyar dolarlık hazineye sahip olacaktır. Bir türlü uyumlu çalışmayı başaramayan hazine avcıları birlikte çalışmaya alışabilirlerse Nate'in kayıp kardeşini bulma şansları da doğacaktır.

Vizyon Tarihi: 11 Şubat 2022

Yönetmen: Ruben Fleischer / Senaryo: Art Marcum, Matt Holloway / Uyarlama: Amy Hennig, Video Oyunu / Görüntü Yönetmeni: Chung-hoon Chung / Müzik: Ramin Djawadi / Dağıtımcı: Warner Bros. / Şirket: Stüdyo: Sony Pictures / ABD / 2022 / Süre: 1 saat 56 dakika / Macera, Aksiyon / tt1464335 / 13+

Oyuncu Kadrosu:
Tom Holland (Nathan Drake, Nate)
Mark Wahlberg (Victor Sullivan, Sully)
Antonio Banderas (Moncada)
Sophia Ali (Chloe Frazer)
Tati Gabrielle (Braddock)
Patricia Meeden (İspanyol Kadın)
Sarah Petrick (Genç Kadın)

2 yorum:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön