16 Kasım 2021 Salı

Cehennem Kapısı (2021)

On the 3rd Day

Arjantin yapımı olan Korku türündeki Cehennem Kapısı (2021) adlı yapım 19 Kasım 2021 günü gösterime giriyor. Daniel de la Vega'nın yönettiği filmin başrollerini Mariana Anghileri ve Arturo Bonin paylaşıyor. Film, aynı zamanda senaryo yazarlarından olan Gonzalo Ventura'nın '3 Dias' adlı romanından sinemaya uyarlandı.

Türkçe ismi 'Üçüncü Gün' olarak çevrilebilecek On the 3rd Day adlı film, oğluyla trafik kazası geçiren ve kaza sonrası ne olduğunu hatırlamayan Cecillia'nın oğlunu arayışını ve bu sırada hayatta kalma mücadelesini beyazperdeye getiriyor.

On the 3rd Day
Cehennem Kapısı (2021) Poster

Cehennem Kapısı - On the 3rd Day (2021) Konusu:

Cecilia, oğlu Martin'le birlikte yaptığı yolculuk sırasında değerli bir yük taşıyan bir minibüsle çarpışır. Kaza sonrasını hatırlamayan kadın yattığı hastaneden kaçar. Üçüncü gün olduğunda ıssız bir yolda kaybolan küçük oğlunu aramaktadır. Cecilia, arayışlarında polis dosyalarında rastladığı vahşi av gibi görünen işaretlerle karşılaşmaktadır. Kazanın sorumlularından olan pederle karşı karşıya kaldığında peder Cecillia'yı düşmanı olarak görür.

Vizyon Tarihi: 19 Kasım 2021
Diğer İsimleri: Al Tercer Dia, On the 3rd Day / Yönetmen: Daniel de la Vega / Senaryo: Alberto Fasce ve Gonzalo Ventura / 3 Dias romanından uyarlama / Görüntü Yönetmeni: Mariano Suarez / Müzik: Luciano Onetti / Dağıtımcı: TME Films / Arjantin / 2021 / Süre: 1 saat 25 dakika / Korku, Fantastik, Gerilim / tt10984206
Oyuncu Kadrosu:
Mariana Anghileri (Cecilia rolünde)
Arturo Bonin (Jose)
Diego Cremonesi (Fernando)
Lautaro Delgado (Hernan)
Rodolfo Ranni (Rodolfo)
Gerardo Romano (Peder Enrique)
Octavio Belmonte (Martin - Çocuk Oyuncu)

2 yorum:

  1. ya ne çok korku filmi giriyor vizyona yaa :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Sinema sayımız fazla olsa dünyanın dört bir yanıyla dağıtım anlaşmamız olsa çok daha fazlası girerdi emin ol :))

      Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön