28 Haziran 2018 Perşembe

Aradığım Filmi Bulamıyorum

Aradığı Filmi Bulamayanlar İçin Bilgilendirme...

İletişim formu aracılığı ile tarafıma çok sayıda film sorgusu geliyor. Zaman ayıramadığım için cevaplarım çok gecikiyor veya hiç yanıt veremiyorum.
Aradığı filmi bulamayan arkadaşlarımdan ricam yaz döneminde tarafıma mail atmasınlar. Çok acil bir durum varsa bana aşağıdaki YouTube adresinden ulaşabilirler.
İlginize teşekkür ediyorum.
Aradığım Filmi Bulamıyorum


You Tube adresim için burayı tıklayabilirsiniz

19 yorum:

 1. ben annamam. deniz kıyısında laptopu al cevapla bana ne bana ne :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kumsalda laptop kullanamam, içine kum kaçar, sıcaktan macunlar erir, ekran kartı yanar bla bla bla :)
   Yaz döneminde dağlarda olacağım. İnternetim olmayacak. Bu plan yukarıdaki yazıyı yayınladıktan sonra ortaya çıktı. Nezdinizde tüm blog camiasına, arkadaşlarıma sevgilerimi yolluyorum.
   Eylül'de görüşmek üzere :)

   Sil
 2. Iyi tatiller canim, keyfini cikar 😘😘😘

  YanıtlaSil
 3. hiç aklıma gelmemişti,aradığım filmi size sormak..güzel bir fikir aslında,neden olmasın ki? elinize emeğinize sağlık..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler, bizler internet tarayıcılarını doğru kullanmayı, arama yapmayı biliyoruz. Ama işte herkes bilemiyor. Yardım devreye giriyor bu noktada. :)

   Sil
 4. Eylüle az kaldı bekliyorum o zaman :) Buralara dönmüşken size uğrayayım dedim ama kapı duvar :)

  YanıtlaSil
 5. Bunun sorumlusu biraz da benim galiba. Sizi referans olarak göstermiştim bu konuyla ilgili bir yazımda :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle düşünmeyin. Tavsiyeniz benim için çok büyük bir jestti. Faydasını asla inkar edemem. Döndüm artık İstanbul'a. Buralara da uğruyorum ufak ufak.

   Sil
 6. Lütfen yardım edin.
  Aradığım filmde, Çocukları olan evli bir çift, başka bi genç çiftle randevulaşıp buluşuyorlar. Evlilikleri ne hareket getirmek için. O buldukları çiftin evinde eşlerini değiştirerek sevişiyorlar. Ama sonra kadın pişman oluyor ve sürekli ağlıyor. Yaptığı şeyden utanıyor. Filmin konusu ve devamında ki gelişmeler beni çok etkilemişti. Ama filmin adını da oyuncularını da unuttum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adı olmayan kullanıcı, üzgünüm filmin adını bilmiyorum.

   Sil
 7. Yanıtlar
  1. deeptone bir film arıyorum. Aslında filmin isminin aklıma kendiliğinden gelmesini istedim ama olmadı bir türlü.
   Konu Doğu Avrupa'da geçiyor. Kızımızın annesi yeni kocasıyla birlikte bir yerlere gidiyor. 14 yaşlarında gösteren kızını mezbahada çalışan babasına teslim ediyor. Kızın bir köpeği var. Babası kaldığı binada köpek istenmediği için kızının köpeğini eve almak istemiyor ama mecbur kalıyor buna. Kız bir müzik aleti çalıyor. Köpeğini sınıfa götürüyor... olaylar olaylar... Babası en sonunda köpeği otoyolda bırakıyor. Köpeğin sonraki yaşadıkları çok fena. En sonunda köpek dövüşü yaptıran bir adam onu sahipleniyor ve ilaç ve eğitimle onu saldırgan bir hale getiriyor. Filmin girişinde meşhur bir sahne var. Şehrin boş sokaklarında yüzlerce köpek koşturuyor. Kızımız ise bisiklet sürüyor...
   Adını hatırlayabildin mi?

   Sil
  2. white god olmasıııın :)

   Sil
  3. :)) Harikasın.
   Filmin adı hariç tüm ayrıntılarını hatırlıyorum. Çok ilginç bir durum :)
   Çok teşekkür ederim. Pitbull besleyen bir tanıdığıma filmi izledin mi diye soracaktım bir türlü aklıma gelmedi. Her şeyi de google'a sormak olmaz değil mi? :))

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön