3 Ağustos 2017 Perşembe

Anne / Kidnap 2017

Anne - Kidnap (2017)

Anne (2017)
Anne / Kidnap 2017 Afiş

Yapımcılığını Halle Berry'nin yaptığı ve uzun süredir yayınlanmayı bekleyen filmi Anne - Kidnap, 4 Ağustos 2017 günü sinemalarda gösterilecek.
İstatistiklere göre her 40 saniyede bir çocuğun kaybolduğu Amerika'da çocuğa ulaşmak için seri hareket etmek ve bir an önce çocuğu bulmak önemlidir. Kidnap (Kaçırma) filminde, bir anne şans eseri oğlunun kaçırıldığını görür ve suçluların peşine kendisi düşer. Filmin bir bölümünde otoyolda araba takibi sahneleri de yer alıyor.
Anne /Kidnap 2017 Orjinal Fragman

Vizyon Tarihi: 4 Ağustos 2017
Orjinal Adı: Kidnap / Yönetmen: Luis Prieto / Senaryo: Knate Lee / Görüntü Yönetmeni: Flavio Martínez Labiano / Müzik: Federico Jusid / Dağıtımcı: Chantier / ABD / 2017 / Süre: 94' / Gerilim
Oyuncular
Halle Berry (Karla Dyson), Sage Correa (Frankie Dyson), Jason George (David), Chris McGinn (Margo), Arron Shiver (Bill)

Anne - Kidnap (2017) Konusu

Kidnap (2017)
Anne / Kidnap (2017) Halle Berry ve Sage Correa  Fotoğrafçı: Peter Lovino

Karla, vakit geçirmek için 6 yaşındaki oğlu Frankie ile birlikte çocuk parkına gider. Bir süre sonra parkta oynayan çocuğunu göremeyen Karla, oğlunun zorla bir arabaya bindirildiğine şahit olur. Panik halindeyken telefonunu düşüren ve polisi beklemeye vakti olmayan anne arabasıyla oğlunu kaçıran arabayı takip etmeye başlar. Büyük risklerle karşılaştığı bu takip ne kadar zorlu olursa olsun Karla oğlunu bırakmamaya kararlıdır. tt1458169

3 yorum:

 1. Off çok heyecanlı telefonunu düşürmesi çok kötü olmuş, 40 saniyede bir bir çocuğun kaybolduğu bir ülke cehennem yani:(((çoğunu porno sektörü ve sübyancılar öldürüyor:((((ne kötü bir gezegende yaşıyoruz...:((

  YanıtlaSil
 2. Umarım sonu mutlu bitiyordur mutlaka izlemek isterim....ama sonu kötü bitiyorsa izlemem ya çok üzülürüm ama tahminim mutlu bitiyordur.:) Çok teşekkürler. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Filmin sonu nasıl bitiyor, çocuğu kim neden kaçırdı bunlar benim için de muaamma Müjde Abla :) Fragmandan yayınlanan ipuçlarıyla destekledim yazımı.
   Dünyada o kadar çok aklı vicdanı eksik insan var ki. Kendini savunamayacak durumdaki çocukları hedef alıyorlar. Kaçırma sebeplerinden birisi de fidye olayları. Ülkemizde dilencilik yaptırmak için çocuk kaçıranlarda var. Sebeplerin hepsi birbirinden beter!
   Film aksiyona ağırlık vermiş ama çocuk kaçırma konusunda da dikkat çekici özellikler taşıyor gördüğüm kadarıyla.
   Ben teşekkür ediyorum :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön