29 Nisan 2017 Cumartesi

Unforgettable (2017)

Saplantı (2017)

Film yapımcılığı konusunda deneyimli olan kadın yönetmen Denise Di Novi ilk kez yönettiği bir filmle seyircinin karşısına çıkıyor. Denise Di Novi'nin Gerilim türünde çektiği, ABD yapımı olan Saplantı (2017) / Unforgettable (2017) isimli filmin Türkiye'deki gösterim tarihi 5 Mayıs 2017 olacak. Senaryosu David Leslie Johnson ve Christina Hodson tarafından yazılan filmin görüntü yönetmenliğini Caleb Deschanel'in üstleniyor. 100 dakika süren yapımın müziklerinde ise Toby Chu'nun imzası bulunuyor.
Saplantı (2017)
Unforgettable (2017) Katherine Heigl, Isabella Kai Rice

Kim Kimi Oynamış?

Kıskançlık üzerine kurulu olan filmde kıskanç eski eş olan Tessa'yı Katherine Heigl canlandırıyor. Yeni bir yuva kurmayı hedefleyen er kişi David Connover'i Geoff Stults, taze gelin/üvey anne adayı Julia Banks karakterini Rosario Dawson, David ve Tesla'nın dünyalar güzeli küçük kızını ise Isabella Kai Rice canlandırıyor. Çok eskilerde, 80’li yıllarda "Charlie'nin Melekleri" dizisinde oynayarak birçoğumuzun gönlünde yer eden Cherly Ladd ise Tessa'nın annesi olarak karşımıza çıkıyor.
Saplantı (2017)
Unforgettable (2017) Geoff Stults ve Rosario Dawson

Saplantı (2017) Konusu

Tessa ve David boşanmış tek çocukları olan bir çifttir. Evliliğinin bitmiş olmasını kabullenemeyen Tessa'nın aksine eski kocası David yeni tanıştığı Julia'ya aşık olmuş ve onunla nişanlanmıştır. Julia ise sıkıntılı geçmişini kendisine unutturacak yeni biriyle tanıştığını düşünmekte, yeni bir gelecek kuracağına inanmaktadır. Nişanlılık sürecinde David ona kızını tanıştırır. Üvey anne rolüne de alışmaya çalışan Julia David'in eski eşi olan Tessa'nın aslında patalojik kıskanç biri olduğundan habersizdir. tt3462710
Charlie'nin Melekleri dizisinde oynayan Cherly Ladd, alt sol köşede

4 yorum:

 1. Ayyy buram buram entrika ve gerilim. Tam izlemelik 😂😂😂

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sarı kadın çok tehlikeli görünüyor değil mi? Yanında bir dakika bile durulamazmış gibi :)
   İzlemeyi düşünüyorsanız İmdb notunu belirteyim: 4,6/10 Bir hayli düşük.
   Çok teşekkürler, sevgiler :)

   Sil
 2. İlk bakışta izlenir gibi duruyor. Otobüs duraklarında afişleri falan var. Bakalım bir film yayınlansın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İki kadın arasında yaşanacak olanlar, en çokta aralarındaki gerilimin dozajının nasıl olduğu merak ettiklerim arasında.
   Filmin 150 ye yakın kopyası varmış, fena bir sayı değil. Reklamlarla tanıtımı da olduğuna göre filme ilgi gösterenler olacaktır.
   Teşekkür ediyorum :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön