5 Nisan 2017 Çarşamba

Satanic (2016)

Şeytani (2016)

Satanic (2016)

Yönetmenliğini Jeffrey G. Hunt’ın üstlendiği Korku türündeki Şeytani (2016) / Satanic (2016) 7 Nisan 2017 tarihinde gösterime girecek. Amerika’da 1 Temmuz 2016’da vizyona giren filmin senaryosunu Anthony Jaswinski yazdı. Görüntü yönetmenliğini Mike Karasick’in yaptığı 85 dakika süren filmin müziklerinde Jim Dooley ve Todd Haberman’ın imzası bulunuyor.
Diğer adı "Satanic: El juego del demonio" olan ABD yapımı filmin çekimleri ise Los Angeles, California da gerçekleştirildi.

Şeytani (2016) Filmi Konusu

Chloe ve sevgilisi David, Chloe'un kuzeni Elise ve onun sevgilisi Seth, bahar tatili için Coachella’ya gitmek üzere arabalarıyla yolculuğa çıkar. Yolları üzerinde bulunan Los Angeles'ta mola vererek eskiden şeytana tapma ayinlerinin yapıldığı, lanetli sayılan sokaklarda dolaşırlar. Kalacakları otel odasında bir suç işlenmiştir. Odayı özellikle tutan gençler aralarına sonradan katılan bir kızla birlikte ayin düzenlerler. Bu gizemli kızla birlikte ruh çağırdıklarında şeytani bir ruh ortaya çıkar. Gizemli kızın kendini öldürmesi sonrasında gençler için korku dolu saatler başlar. tt4796122
Satanic (2016) Korku Filmi


Şeytani (2016) Filmi Oyuncuları

Sarah Hyland (Chloe rolünde), Steven Krueger (David), Justin Chon (Seth), Clara Mamet (Vandal Elise), Devanny Pinn (Vandal), Sophie Dalah (Alice), Marc Barnes (Otel çalışanı James), Anthony Carrigan (Anthony), Stevin Knight (Satanist)

2 yorum:

 1. Brrr...çok korkarım bu tür filmleri izleyemiyorum. Aslında ülkenin hali korku filmi gibi zaten gerek kalmıyor ekstra korkuya:)))
  Çok teşekkürler Zülal'ciğim. Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazı korku filmleri beni de zorluyor. Satanic'in korku eşiği düşük anladığım kadarıyla. Aylar önce piyasaya çıkmış ve imdb puanı pek iyi görünmüyor...
   Gidişatı 'görenler'in içinde hep bir korku var. Katılıyorum düşüncelerine.
   Sevgiler diliyorum. :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön