6 Mart 2017 Pazartesi

Rock Dog (2016)

Süper Yetenek (2016)

ABD ve Çin ortak yapımı olan Rock Dog (2016) / Süper Yetenek (2016) isimli Animasyon filmi 10 Mart 2017 günü vizyona girecek. Yönetmenliğini Ash Brannon'un yaptığı filmde insan biçimli hayvanların maceralarını izleyeceğiz. 80 dakika süren yapımın senaryosunu Ash Brannon ve Kurt Voelker yazdı, müziklerde ise Rolfe Kent'in imzası bulunuyor.

Süper Yetenek filminin orjinal seslendirmesinde; Luke Wilson, Eddie Izzard, J.K. Simmons, Matt Dillon ve Sam Elliott gibi ünlü isimler yer alıyor.

İçlerinde Ziya Kürküt, Selçuk Kıpçak ve Atilla Şendil'in bulunduğu oyuncular ise Türkçe seslendirmede görev aldı.

Süper Yetenek (2016)
Rock Dog (2016)

Rock Dog (2016) / Süper Yetenek (2016) Konusu

Gökyüzünden düşen bir radyo Tibet çomarı olan koca gözlü Bodi'nin hayatını değiştirir. Babası Khampa, yaşadıkları kasabanın koyunlarını kurtlardan korumaktadır ve gelecekte Bodi'nin de aynı görevi üstlenmesini beklemektedir. Ancak bu işe hevesli olmayan Bodi bulduğu radyodan efsanevi rockçı Angus'un şarkısını dinlediğinde kendisini müziğin mutlu edeceğini anlar. Babasının itirazına karşın evden ayrılarak büyük şehre hayallerini gerçekleştirmeye gider. Amacı rock yıldızı olmak için Angus'la görüşmektir.

Aç kurtların lideri Linnux'un gözü kasabanın koyunlarındadır. Linnux ve çetesi koyunlara yaklaşabilmek için şehirde Bodi'yi tuzağa düşürmeye çalışır. tt2822672 +➐ 👪

Süper Yetenek (2016)
Rock Dog (2016) Çoban Köpeği Bodi ve Rock Yıldızı Angus

2 yorum:

 1. Bayıldım konusuna :)Hemen ekledim listeme
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Filmin imdb puanı biraz düşük ama aile filmi olarak rahatça izlenebilir görünüyor... İyi seyirler diliyorum :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön