21 Mart 2017 Salı

Collide (2016)

Collide (2016) / Otoban (2016)


Sinemanın deneyimli oyuncuları Anthony Hopkins ve Ben Kigsley'i biraraya getiren "Autobahn", arabalı kovalamaca sahnelerinin bulunduğu aksiyon filmlerini sevenlere hitap ediyor.
Eran Creevy'in yönettiği Aksiyon, Gerilim türündeki Collide (2016) / Otoban (2016) filmi, 24 Mart 2017 günü vizyona giriyor. Almanya, İngiltere ve ABD ortak yapımı olan filmin senaryosu F. Scott Frazier ve Eran Creevy tarafından yazıldı. 99 dakika süren yapımın görüntü yönetmenliği Ed Wild üstlenirken filmin müziklerinde ise Ilan Eshkeri'nın imzası bulunuyor.


Collide (2016) Konusu

Almanya'nın Köln şehrinde yaşayan Amerikalı Casey, arkadaşı Talaz ile birlikte uyuşturucu satıcısı Geran için çalışmaktadır. Casey, Geran'ın barında Amerikalı Juliette ile tanışır. Juliette, Geran'ın çevresinden biriyle çıkmak istemediği için onu reddeder. Casey sevdiği kadının isteğiyle Geran'dan ayrılır. Bu sıralarda böbreklerinden hastalanan Juliette'in Amerika'ya dönüp tedavi görmesi gerekir. Tedavi için paraya ihtiyacı olan Casey bir kamyon soygunu işine girer ve uyuşturucu işiyle uğraşan kamyon şirketi sahibi Hagen Kahl'ın şimşeklerini üzerine çeker.
Köln otobanında peşindekilerden kurtulmaya çalışan Casey hem hayatta kalma mücadelesi vermekte hem de sevdiği kadının hayatını kurtarmak için zamanla yarışmaktadır. tt2126235  +⓮

Otoban (2016)
Collide (2016) Nicholas Hoult ve Aleksandar Jovanovic / Photo by Tom Trambow

Collide (2016) Oyuncular

Felicity Jones (Juliette Marne rolünde)
Nicholas Hoult (Casey Stein)
Ben Kingsley (Geran)
Anthony Hopkins (Kamyon şirketi sahibi, Hagen Kahl)
Aleksandar Jovanovic (Jonas)
Marwan Kenzari (Matthias)
Michael Epp (Karl, aile aracının sahibi)
Markus Klauk (Talaz)
Clemens Schick (Mirko)
Christina Hecke (Doktor)
Erdal Yıldız (Rainer)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön