13 Şubat 2017 Pazartesi

Sosyal Medya Kafe Samsung Tablet Çekilişi

Sosyal Medya Kafe Samsung Tablet Çekilişi

Sosyal Medya Kafe ikinci yılını doldurması nedeniyle sürpriz bir çekiliş düzenlemişti. Sibel Hanım çekilişte kazanana verilecek hediyeyi ise tablet olarak belirlemişti. Sosyal Medya Kafe Samsung Tablet çekilişi katılımları 23 Aralık 2016 tarihinde başlamış ve 24 Ocak 2017 tarihinde sona ermişti. Katılımın yoğun olduğu çekilişe 16 hakla katıldım.

Uzun ve heyecanlı bir bekleyişten sonra çekiliş sonuçlandı ve tahmin edebileceğiniz gibi şans bana güldü. Keyiflendim, mutlu oldum. Ne kadar çok sevindiğimi bilmiyorum söylememe gerek var mı? Yukarıda gördüğünüz altın sarısı şık paketi aldığımda günlerden cuma idi. Okul günümdü, kargo geldiğinde şükürler olsun ki evdeydim.


Vakit ayırabileceğim zaman varsa bloglar arasında düzenlenen çekilişlere katılıyorum. Sayısı çok fazla değil ama birkaç kez şansın benden yana olduğunu söylemeliyim. Etkinlik başlığında daha önce yayınladığım teşekkür yazıları halen durur...

Tanışma ve Site Tasarım Hikayem

Sosyal Medya Kafe ile tanışmam sitenin yaşını düşünürsek oldukça eskiye dayanıyor. Aynı zamanda orada yazarlık yapan Renkli Pasta Sepeti’nden Nahide Hanım sayesinde Sosyal Medya Kafe'yi tanımıştım. Sonrasında yazar kadrosu ve yayınlarının çeşitliliği sayesinde devamlı takip ettiğim bir site oldu.

Ziya Paşa'nın bir lafı vardır; "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz / Şahsın görünür rütbeyi aklı eserinde" diye. Bir seneyi geçkin bir süre blogger’ın hazır temalarını kullandım. Yoluma film tanıtımı yaparak devam etmek istediğime karar verince, Sibel Hanımı'n aynasını da sevince ona başvurdum. Yönlendirmesiyle yeni bir alan adı aldım. Sitemin tasarımını da onun ellerine teslim ettim. Her adımda fikrimi sordu ve ortaya, içime sinen seo uyumlu tasarım diye adlandırılan bana özel bir site çıktı. Siteyi nasıl kullanmam gerektiğini, yazı yazarken neleri yapıp neleri yapmamam gerektiğini anlattı. Seo taktikleri verdi. Şimdi düşünüyorum da Sibel Hanım'ı ne kadar çok uğraştırdım. Ancak işini o kadar sabırla yaptı ki açıkçası hayran kaldım. Buradan, verdiği ve gelecekte vereceği emekler için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sosyal Medya Kafe Samsung Tablet Çekilişi

Samsung Galaxy Tab Elite

Samsung tabletten bahsetmedim değil mi? Haftasonu işleri ile uğraşmaktan çok fazla karıştıramadım ama internet bağlantısını kurup film oynatabileceğim program indirdim. Google şifrelerimi kurdum. Özellikle 3 tane olan yazım programlarını karıştırdım. SD kart özelliği, bluetooth özelliği var. Fiş kısmı fotoğraf makinemle aynı, adaptör ucum olduğu için kolayca şarj edebiliyorum. Samsung Galaxy Tablet'in ilk aklıma gelen özellikleri bu şekilde. Kibar, ergonomik bir tablet, benim çok hoşuma gitti. Güle güle kullanacağız ve bu güzel hediyeyi kullandıkça da Sibel Hanım'ın kulaklarını çınlatacağız.

22 yorum:

 1. Güzel günlerde kullanmam dileğiyle
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ediyorum. Bende seviler diliyorum :)

   Sil
 2. eveet gördüüm okudun bütün reklam yazılarını ve sevimli yorumlar yaptııın. bir de manchester by the sea filmini öğütlerim. ayrıca, julieata-almodovar bir deee :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Paylaştığın için teşekkür ediyorum :) Mancester by thi Sea izlenecekler listemde güzel bir dram olduğu söyleniyor. Julieta'yı izledim, hatta yorumladım. O da güzel bir filmdi. Teşekkürler, sevgiler :)

   Sil
 3. Hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel bir hediye. Çok işlevsel. Sibel Hanım 2. yıl dönümü vesilesi ile bir bloggerin çok işine yarayacak bir hediye seçmiş çekiliş için.
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle çok iyi bir secim yapmış, katılıyorum :) Cok teşekkür ediyorum destekleriniz için :) Sevgiler...

   Sil
 4. Tebrikler :) Bu tür çekilişler iyi oluyor gerçekten

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ediyorum hocam, benim için hakikaten iyi oldu :) Sevgiler...

   Sil
 5. Güle güle kullan :)) Umarım şansın devam eder :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sağol canım. :) Yaşantımızda şans hepimizin yanında olsun diliyorum, sevgiler diliyorum :)

   Sil
 6. Keyifle kullan canım adını ilk gördüğüm de çok sevinmiştim. ŞAnsın hep daim olsun sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Hatice Hanım, kazanamayanları düşününce biraz buruk bir sevinç yaşadım ama çekilişin doğası bu yönde.
   Tekrar teşekkürler, sevgiler diliyorum :)

   Sil
 7. Hayırlı olsun güle güle kullanın. Çok güzel bir hediye şansınız hep daim olsun inşallah ☺

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Kader Hanım. :) Darısı hepimizin başına :)

   Sil
 8. İyiki yollarımız kesişmiş Zülal hanım.Ben kendi adıma sizi tanıdığım için çok memnunum.Tableti kullandıkça yazışmalarımız gelir mutlaka aklınıza.Özellikle "ışın kılıcı" unutamayız çok gülmüştük.Sağlıkla,iyi günlerde kullanın.Yazılarınızı ve yorumlarınızı keyifle okuyalım bizlerde :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi ki Sibel Hanım:) Şimdi düşünüyorum da hayat bize ne sürprizler hazırlıyor hiç bilemiyoruz. Hepimizin hayatı böyle güzelliklerle dolu olsun diliyorum. :) Her şey için teşekkür ediyorum. :)
   Star Wars her daim bir film çıkarıyor ve hep gündemde, bir ışın kılıcı yerleştirse miydik acaba siteye? :)))
   Sevgiyle kalın :)

   Sil
 9. Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Elif Hanım, sevgiler diliyorum :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön