1 Kasım 2016 Salı

Troller - Trolls (2016)

Troller - Trolls (2016)

Yönetmenliğini Mike Mitchell ve Walt Dohrn'ın yaptığı Animasyon, Müzikal, Komedi türündeki Troller - Trolls (2016) filmi 4 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek. Senaryosu Jonathan Aibel ve Glenn Berger imzalı olan ABD yapımı film 92 dakika sürüyor. Yönetmen Mike Mitchell daha önce 'Sherek Forever After' filminin yönetmenliğini yapmıştı. 
Trolls Orjinal Seslendirme: Anna Kendrick (Poppy), Justin Timberlake (Branch), Zooey Deschanel (Bridget), Russell Brand (Creek), Christine Baranski (Chef), Christopher Mintz-Plasse (Prens Gristle), James Corden (Biggie), Jeffrey Tambor (Kral Peppy), Kunal Nayyar (Guy Diamond), Gwen Stefani (DJ Suki)...
Troller Türkçe Seslendirme: Harun Can, Begüm Günceler, İlay Bal, İlham Erdoğan, Sinan Divrik, Ali Hekimoğlu, Mehmet Ali İşgüder, Şemsay Çankara, Fatih Özacun...

Troller - Trolls (2016) Konusu:

Yukarı doğru taranmış rengarenk saçlara sahip yaratıklar olan troller saldırıya uğradığında Poppy güçlerini, hep şüpheci, kasvetli ve umutsuz olan Branch ile birleştirir... Poppy, arkadaşlarını kurtarmak için Kötü Kral Gristle'e karşı cesaret isteyen oldukça zor bir göreve soyunmuştur. tt1679335
***
Oldukça canlı renkler sahip, müzikleriyle dinamik bir yapısı olan filmi sinemalarda 3D seçeneğiyle izleyebilirsiniz. Filmin asıl hedef kitlesi okul öncesi çağındaki çocuklar olarak görünüyor.

Kısaca Trol Nedir?

İskandinav mitolojisinde geçen Trol insanımsı dev yaratıklara verilen isimdi. 1959 yılında bebekleri piyasaya sürülmüştür. Bilgisayar oyunu 'Hugo' popüler kültürün en tanınmış trollerinden biri olmuştur. 

6 yorum:

 1. Yine bir animasyon!!
  Bu sene her ay 1-2 tane animasyon izleyeceğiz bu belli oldu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2016'da uzun ve kısa olmak üzere beğeniyle izlediğim birçok animasyon vardı. En son Kubo'yu izledik. Yerli yapım Kötü Kedi Şerafettin vardı mesela. Animasyon gösterileri bereketli bir şekilde devam eder inşallah :)

   Sil
 2. Hafta sonu 8 yaşındaki yeğenimle Trollere gittik.Çok renkli ve eğlenceliydi:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Troller filminin fragmanını izlemiştim. Özellikle şarkılarına bayılmıştım. Karakterler ayrı güzel zaten. Eğlenmenize sevindim. :) Teşekkür ediyorum :)

   Sil
 3. Eğlenceli bir Animasyon gibi

  YanıtlaSil
 4. Kizimi götürebilorim buna alisti sinemaya pek seviyor.

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön