16 Ağustos 2016 Salı

Barbie: Star Light Adventure (2016)

Barbie: Uzay Macerası (2016)

Yönetmenliğini Andrew Tan ve Michael Goguen'in üstlendiği Barbie: Uzay Macerası (2016) isimli Animasyon filmi 19 Ağustos 2016 günü gösterime giriyor. Orjinal ismi "Barbie: Star Light Adventure (2016)" olan filmin senaryosu Kacey Arnold, Kate Boutilier ve Kristopher Fogel'in katkılarıyla oluşturuldu. Müzikler ise Toby Chu imzalı. Orjinal seslendirmelerde Barbie karakterini Erica Lindbeck seslendiriyor.

 

Barbie: Uzay Macerası (2016) Konusu:

Yakın dostu, sevimli hayvan arkadaşı Pupcorn ile keyifli vakit geçiren kozmik Prenses Barbie, uçan kaykayı ile akıl almaz hareketleri başarıyla yapabilmektedir. Bir gün, gökyüzündeki, dans edebilen ve parlayan yıldızlar parlaklıklarını yitirirler. Yıldızların dansının bitmesi ve ışıklarının sönmesi galaksinin geleceğini tehlikeye sokar. Kral bu duruma çare bulabilmek için bir ekip oluşturur. Prenses Barbie bu ekibe çağrılanlar arasındadır. Ekipte son derece yetenekli başkaları da vardır. Galaksinin uzak bir köşesindeki gezegene seyahat eden Barbie, yetenekli arkadaşlarının yanındayken yeterliliği konusunda şüpheye düşer. Fakat kalbinin sesini dinleyerek, yeteneklerini ve kendisine olan güvenini tekrar geri kazanacaktır. tt5502946

Barbie Kozmik Prenses
            Barbie Kozmik Prenses

9 yorum:

 1. Kardeşim buna bayılacak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uzayli Barbie bebeğinin tasarımı güzel olmuş, sevilmeyecek gibi değil hani :)

   Sil
 2. Ahhh barbie =). Kızım küçükken en çok barbi çizgi filmlerini izliyordu. Ben hafta sonu da çalıştığım için bütün gün eşim oturup onunla barbie seyrediyordu =). Tabii ben eve geldiğim de garibimin devreleri yanmış oluyordu :). Ne diyeyim Zülal her zaman ki gibi çok güzel bir paylaşım olmuş =) Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eşinin haline acıdım şimdi. Bu postu sakın gösterme ona:)) Ama çocuklarda sevmekte haklı Barbie bebeklerin albenisi cok fazla. Çekici geliyor haliyle. :) Teşekkür ediyorum.

   Sil
 3. Barbie'nin filmini izlemek değişik olabilir :) Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Barbie çocukluğà dogru kısa bir yolculuk vaad ediyor gibi değil mi? Ben teşekkür ediyorum. :)

   Sil
 4. Benimkiler kız filmi diye direk itiraz ederler:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ama Barbie'den bahsediyoruz. İtiraz ederlerse hak veririm :)))

   Sil
 5. Iste bu tam Karya ya göre.

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön