Vizyona Girenler28 Kasım 2017 Salı

Flatliners (2017)

Çizgi Ötesi - Flatliners (2017)

Kalbimiz durduktan sonra neler yaşandığını görme/bilme merakı üzerine kurulu olan Flatliners (2017) adlı film 1 Aralık 2017 günü vizyona giriyor. Yönetmenliğini Niels Arden Oplev'ın üstlendiği Bilim-Kurgu gerilimi olarak nitelenebilecek film bundan 27 yıl önce çekilen Flatliners (1990) filminden de sürpriz bir oyuncuyu, Kiefer Sutherland'ı konuk ediyor. Oyuncu kadrosunda dikkat çeken diğer iki isim ise Ellen Page ve Diego Luna.
Çizgi Ötesi - Flatliners (2017)
Flatliners (2017) Poster
Çizgi Ötesi - Flatliners (2017) filminde, ölüm ötesi merakını yaşayan ve bunu araştırıp tecrübe etmek isteyen 5 tıp öğrencisinin gizlice yaptığı deneyler izleyicinin karşısına getiriliyor.

 Vizyon Tarihi: 1 Aralık 2017
Orjinal Adı: Flatliners / Yönetmen: Niels Arden Oplev / Senaryo: Ben Ripley / Görüntü Yönetmeni: Eric Kress / Müzik: / Dağıtımcı: Warner Bros. / Yapım: Sony Pictures / ABD / 2017 / Süre: 108' / Dram, Korku, Bilim-Kurgu
Oyuncu Kadrosu
Ellen Page (Courtney), Diego Luna (Ray), Kiefer Sutherland (Dr Barry Wolfson), Nina Dobrev (Marlo), Kiersey Clemons (Sophia), Charlotte McKinney (Bisikletli Kız), James Norton (Jamie), Madison Brydges(Tessa), Jacob Soley (Alex)

Çizgi Ötesi - Flatliners (2017) Konusu

Flatliners (2017) Ellen Page ve Nina Dobrev
Tıp öğrencileri Courtney, Ray, Marlo, Jamie ve Sophia, ölümden sonra neler olduğunu merak eden beş tıp öğrencisidir. Trinity Emmanuel Hastanesi'ndeki rekabet nedeniyle çok tehlikeli bir deney yapmaya kalkışırlar. Birbirlerinin kalbini kısa süreliğine durdurarak, öldüklerinde ne olacağını deneyimlerler. Önceleri kısa sürelerle kalplerini durduran öğrenciler süreyi gittikçe uzatmaya başlar. Süre uzadıkça ilk yaşadıkları pozitif heyecan yerini halüsinasyonlara ve paranormal olaylara bırakacaktır. tt2039338

8 yorum:

 1. Güzel olabilir, bir bakmak lazım bu filme...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 90 yılı çevrimini izlediğim için filmin ana hatlarını biliyorum. Vakit geçirmek için fena bir film değil...

   Sil
 2. Ühüüüüüü.. yaşlandım yaaa ..... 1990 ı sinemada izledim ben hla hatırlıyorum yuh fosil gibi oldum ühüüüü :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu hususta yalnız değilsiniz :)
   İz bırakan bir filmdi, anımsamamak mümkün değil. :)

   Sil
 3. eskisi ne güzel film yiaaa. bi de son yazıma bi bakınsanaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Filmi tv de izlemistim. Unutulmazlarim arasındadır...
   Uğradım ama tekrar uğrayacağım deeptone, haftayı kapatamadım bir türlü. Kartal Avcisi'ni beğenmene sevindim.😊

   Sil
 4. Zülal! Ben izlemedim sanırım 90 yapımını!! Ama ben izlemeliyim bunu!!! Ama ben bunu izlemeden durmamalıyım tam benlik! Bayıldım fragmanına!
  Ama önce migrenim geçmeli ;.(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 90 yapımı olan filmde Kiefer Sutherland, Kevin Bacon, Julia Roberts gibi şimdinin ünlü oyuncuları yer alıyor. O yıllarda rüzgarına kapıldığımız bir filmdi...
   Geçenlerde birisiyle tanıştım Dağınık. Sohbet sırasında bir tanıdığının Almanya'dan getirttiği bir spreyi burnuna ya da yüzüne sıkarak migrenini rahatlattığından bahsetti. Kendisine de getirtmiş, o da kullanmış. İyi geldi diye anlattı. Tanıştım dediğim adam yaşlı, sağlık sorunları yüzünden İstanbul'a gelmiş biriydi. Şimdi Ankara'ya dönmüştür herhalde.
   Migrenden bahsedince bu konuşmayı paylaşmak istedim. Yaşlı amca bu spreyi hangi yıl kullandı, yaygın bir ilaç mıdır, sen kullandın mı, adını duydun mu bilmiyorum. Faydası olur diye paylaşmak istedim.

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön